Madara89 Veikalu tikls TOP-MIniTOP - Darba apstakli

Sveiki, gribeju pasudzeties un ari pie viena pajautat.

Vai veikals kas skaitas MiniTOP, bet pec lieluma un precu sortimenta ir tads pats ka standarta top, var iztikt ar 4 darbiniekiem - 2 mainas.

Piemeram tagad, saslima meitene , un viena darbiniece uzmeta jo neiztur slodzi un vadibu.

Sanak vai nu meitene viena pati vai ari otrs cilveks kas palika no otras mainas nak paliga un pec tam strada viens pats 2 dienas 14 stundas.
Cik saprotu liguma ir rakstits minimala alga par pilnu slodzi, bet nekas vairak, ne stundu likme ne ari menesi nostradajamas stundas nav pieminetas piemeram pagajsmenes man sanak 274 Stundas nostradatas algu jau redzesi tik uz 16 datumu, bet neviens jau ari nevar un nesaka likmes lai varu parekinat lidzi.

Slodze ir drausmiga ne jau tapec ka garas stundas, bet tadel , ka ja ir normali abi cilveki strada mainas tas 14 stundas, tad tikunta pusdienas jaeed ir steiga aptuveni 10-15 minutes un atpakal pie darba, lai gan liguma ir noteikta 1 Stunda pa dienu un 1 stunda vakara. Vakara vispar neko nedrikst.
Sava brivdiena ari janak stradat, un nedrikst ne ko ieplanot ne pie arstiem iet ne izbraukt no pilsetas :( Ka ari pardevejam - japienem prece, jaskaita jaizkarto japskata termini jaapkalpo kase + jatira vienam pasam, uz doto bridi. ari divata ta nav nekada rozinite jo preces nak ik pardesmit minutes a prece noliktava nedrikst stavet uzreiz raaj :/ Veikala vaditaja ari lagam nemak neko, kad paludz lai aizvieto kase ta atcert - neprasiet man neko es nemaku :///

Vai tas ir normali?

E