Madara Vasiļevska - Krāpniece

Par cik tagad ir ļoti moderni iepirkties internetā, FB utt, arī es nolēmu pamēignāt. FB darbojas lapa Dažādas preces jums, kas piedāvā preces sākot no apaviem, beidzot ar somām, apģērbu utt. Nolēmu pasūtīt. Komunikācija ar pārdevēju notiek visai pozitīvi, precīte tiek sūtīta ar Omnivu. Protams, samaksāju un tiku brīdināta, ka prece jāgaida apm divas nedēļas. Pacietīgi arī gaidīju. Pēc trim nedēļām gan tā komunikācikja jau bija nekāda. Pati rakstīju un prasiju, kur, kas, kā. Prece kavējoties. Pēc,vairāk jau kā mēneša, meitenei jau bija visādas problēmas- maks pazudis, visi konti nobloķēti utt. Ja prece nebūšot, naudiņu pārskaitīsot atpakaļ. Vēl nesen devu iespeju visu atrisināt godīgi un mierīgi, jo preci sūtiju maijā...tagad ir jūlijs! Nojausma saka, ka laikam nebūs :D Un tā es arī maksaju par savu stulbumu un naivumu- nav ne preces, ne nauda ieskaitīta, un meitene pazudusi līdz ar galiem. Man ir gan sarkstes, gan maksājuma dokumenti, bet ko nu vairs, par savu stulbumu ir jāmaksā. Ticēšu karmai, lai Tev, Madara, labi iet. Viņa arī draugiem.lv aktīvi veic savu biznesu. Pieņemu, ka es neesmu vienigā tāda. Lai mana pieredze kalpo par piemēru citiem, kā nevajag darīt, vismaz ar šo personu- Madaru Vasiļevsku.

D