Sia Madam Baron - Krāpniecība

Kad Sia Madam Baron reģistrācija notika bija uzdevums visus veikalus Visos lielajos centros izveidot, naudu par darbu un materiālu garantēja Nords Andersons kas ir Sia NCS Rīga un Sia Dārzaugļu nami, likās dīvaini bet bet darbs tika darīts ar sviedriem un tempā, viss smagāk bija veikaliņš Vecrigā, puikas kas visi bija iesnieguši visus perosnas datus lai būtu vismaz utains līgums un sociālie, par darbu tikai saņēma no Norda Andersona skaidrā naudā, kaut gan parakstot materiālu peigādi nedz kāpēc dokumentācija bija uz Sia NCS Rīga un uz Sia Dazraugļu nami, bet kas mums, bet kad visi veikali bija pabeigti un top kvalitātē mums tikai ar divdesmitnieku klucīšiem Nords Andersons norēķinājās, ko visi var liecināt pat EU tiesā, bet mums sociālie ko solīja gāja gar degunu. Ir dokumentāli pierādams pilnībā

K

J ja? 21.10.2013

Lūdzu, vēlreiz, bet latviski, saprotami un vairāk nekā vienā garāāāā teikumā.

B bet 22.10.2013

Tas smalko zeķu kantoris?
Var jau būt, ka ir tik slīpēti...padomājiet arī bizness unikāls- nekad neviena dāma saplēstas zeķes atpakaļ nenesīs, jo zeķes nevar būt ar brāķi- TĀS TAČU PLĪST, IRST untml.