macibu centrs Renevors pluss - par apsardzes kursiem.

Šis mācībub centrs Renvors laga neapmāca apsardzes darbiniekus , galvenais maksā un staigā tālāk.Sasola reklāmā, ka instruktors piedalās eksāmenā ,brīdinu muļkus no mācību centra nav neviens eksiminācijas komisijā, ta kā eksāmens bus jaliek un mācīties vajadzēs jebkurā gadijumā.Praktiskās nodarbības nenotiek mācību centrā, be jūs nosūta uz cīņu klubu kur notiek treniņi apmeklētājiem un paralēli apmāca jūs , kur arī nāk no citiem mācību centriem uz kursiem vai nav baigi forši.Mācību centrs iesūta mobilajā ,, labas izziņas ,,maksā lielu summu papildus un kursa diplomu saņemsi nenākot uz nodarbībām.Neisaku uzsākti mācības šajā mācību centrā citādi natiksiet līdz eksāmenam, jo nebus ko maksti par DIPLOMU AR KURU VAR PIETEIKTIE EKSĀMENAM.