Mācibu centrs Daizpon - apsardzes kursi

Topošiem apsardzes darbiniekiem nekāda gadijuma neieteikšu mācities šaja skola (Daizpon mācibu centra),ja ar sagatavošanu praktiskajam eksāmenam vel ir OK, bet teoretiskā daļa pilnigi garam,mums tiek izdalīti materiali (testa eksāmenam policija) ar vairakam kļudam atbilžu variantos. Līdz ar ko vairaki no mums nogaž eksāmenu (pēc eksāmēna salidzinajam nepareizas atbildes ar mūms izdalitiem materialiem), naudu atpakaļ par nekvalitatīvu apmācību atgriezt nevēlas parliekot savu nekompetenci uz citiem. Deļ ta zaudeju laiku, naudu, nākās vel meklet īstos materialus, mācities pa jaunam un pārkartot, un mes tadi bijam vairaki, un līdz šim brīdim viņiem nekas nav mainijusies. Diemžel mūms nebija izveles, mūs sutija darbadevejs, bet parejiem neieteikšu.

B

A artis.silis 16.03.2015

Pats mācījos GrifsAG grupā apsardzes mācību centrā Daizpon, kur praktiskās nodarbības vadīja augstā līmenī, un dzenāja mūs gan uz labo, gan uz kreiso roku aizturēšanas paņēmienus. Macījāmies aizturēšanu gan skrienot no aizmugures, gan no priekšas sagaidot. Pirms tam esmu gājis citā mācību centrā 5 gadus atpakaļ, tik augstā līmenī praktiskā apmācība netika mācīta. Praktiskās un teorētiskās nodarbibas notika vienā dienā. Mācību centrā nodarbības notiek 5 reizes nedēļā, izņemot piektdienu un svētdienu, ja kāds zin kur nedēļas laikā notiek daudz nodarbības - padod ziņu! Instruktori neatsaka atnākt un atkārtot pirms eksāmena!
Jā, un par teoriju, apmācība notika trijos līmeņos. Pirmais līmenis apmācība instruktors vada nodarbību teorijā. Otrais līmenis, iesūta epastā vadīto teorijas tēmu, kuru apmācāmais var pats lasīt un apgūt. Trešais līmenis, gatavošanās eksāmenam, eksāmena jautājumi un atbildes jau sagatavotas, lai varētu sagatavoties eksāmenam! Policijā eksāmena atbildes tika mainītas vairākas reizes, jo bija nepareizi sastādītas atbildes un mācību centrā Daizpon pielāgojās viņu atbildēm. Tas apsardziņš laikam nav sekojis līdzi savam epastam, vai nav sazinājies ar mācību centru ko darīja visi pārējie mani kolēģi, lai sekotu un sa;nemtu jaun;ako informāciju par eksāmena kārtošanu.
Katru grupu uzsākot instruktori uzsvēra ka viņu uzdevums ir netikai novest kursus, bet katru apmācāmo apmācīt, lai viņš iegūtu apsardzes sertifikātu.

D Deniss Lis 17.03.2015

Не надо нагло врать!!! Сейчас готовлюсь в этом учебном центре на продление четвёртого сертификата вместе с новичками. Инструктора всегда объяснят если кому-то что-то непонятно. Ничего сложного в теоретической части я не вижу. А если мозгов нет, так и 200 часов обучения не помогут !!! Как говорится: " Не можешь с_ать- не мучай ж_пу !!! "

D Deniss Lis 17.03.2015

B breksis1990 18.03.2015

Nemuld Artis (ja tu esi Artis ne bet Daizpon parstavjis), nekādi atbilžu varianti policija nemainija, citi ka kārtoja, ta arī karto. Materialos, pec kuriem es beidzot sagatavojos un nokartoju bija vissmaz 25 % citi atbilžu varianti. Nemuld arī par apmācības līmeņiem, (tris līmeņi meneša laikā) smiekligi klausities, paši nepareizi atbildejat uz jautajumiem un parliekat vainu uz citiem, statistika Daizponam teoretīska eksāmena drošvien drausmiga, jo nesen stāveju rinda saņemt sertifikatu, kopa ar manim stāveja vesels bars ar tiem kuri mācijas Daizpona un vairakas reizes pārkartoja. Visiem uz rokās tie pāši materiali (ar mikroskapiskam burtiņam )) svitroti-parsvitroti )), tikai ar lūpu var kaut ko izlasit., ka no mīskastem izvilkti.
P.S. bet tam komentetajam (Deniss Lis) varu atbildet, ka ja viņs gudrnieks nesaprot par ko iet runa-lai neraksta. Nav svarigi cik mācit materialus 10 vai 200 stundas - ja viņi ir nepareizi. Lai vinš savo smirdigo dzejoli izlasa sev pēc eksāmena...kad nogazis.

S Shadow Knight 03.12.2015

Nu ko tur piebilst, ja cilveks pats nemacas tad instruktori ar karotiti ar neielies, izgaju apsardzes nodarbibu kursus daizpon un nokartoju eksamenu bez kludam gan praktiskaja, gan teorija un esu pateicigs instruktoriem Igoram un Deividam Ponamarenko par augsto apmacibu limeni.

A Apsargs ne uzraugs 18.08.2016

Nu nezinu puiši biju mācijies tur .
Ar Igora un Denisa vadītajām nodarbībām esmu 100% apierināts
tik dažreiz tie pārinieki bij nedaudz jokaini :D :D :D
Domāju ka raksta autors ir viens no tiem.
Pilnīgi noteikti uz sertifikāta pagarināšanas kursiem iešu turp.
Iesaku visiem iesācējiem Daizpon

S sardze 08.09.2016

INFO,KAS NEZINA VALSTS EKSĀMENA JAUTĀJUMI IR POLICIAS MAJAS LAPĀ UN DAIZPON MAJAS LAPĀ VINI TADI PAŠI.DĀRGIE APSARGI IR JAGATAVOJAS EKSĀMENAM NEVIS JASPELĒ LOTEREJA EKSĀMENĀ UN NEVAJAG CERĒT UZ VEIKSMI.LAI NOKĀRTOTU VALSTS EKSĀMENU POLICIJĀ JUMS DAIZPON TESTĀ VISI JAUTĀJUMI PĒCKĀTAS JĀSAZNIEDZ VISMAZ 90 PROCENTI PAREIZU ATBILŽU.