Mācību braukšana - Necienīgi

Gribu pasūdzēties par autovadītāju klaju necieņu pret mācību mašīnām ...reizēm pat gribas raudāt..:( Instruktors ar tāds ne visai- nepalīdz saņemties...vai visās skolās tādi ?

I

I Ilgonis 13.06.2011

Mums pieredzējušiem šoferiem nav nekas pret saviem kolēģiem ar M burtiņu. Es pats stundām ilgi (kopā visu saskaitot) esmu vilcies aiz Jums. Bet ir viens maziņš BET.
Dažreiz instruktors Jūs izdzen uz ielas, kamēr neesat vēl tam gatavas un tad sākas lielā bramze, ko lielum lielais vadītāju skaits vnk. nevar izturēt.
Mēģiniet tās bailes no otra auto pārvarēt, praktizējot laukumā.

PS. Vislielākā šaize ir tad, kad krustojumā satiekās divi M.

B BIGs 13.06.2011

Šoferīši uz jums dusmojās, jo uz jūsu mašīnas ir M burts. Pirms 7 gadiem, kad mācījos braukt, tad es nevarēju saprast, kāpēc mani citi autobraucēji tā ienīst. Kad noliku tiesības, tad ar savu mašīnu braukāju mierīgi un jūtos kā cienījams autobraucējs.
Tiem, kas mācās braukt, es ieteiktu pirms krustojuma strauji nebremzēt un mierīgāk sajūgu laist braucot.

T ToBigs 13.06.2011

Plešku atradi?

B BIGs 13.06.2011

Pleška izrādās svinēja savu dzimeni un uzkāpa uz korķa. Tagad uz Jāņiem būs nākošais zapojs.

Griez stūri un brauc!

A Anete D 06.07.2011

Nu tad taa...
Biezhi vien arii instruktori ieved panikaa, neko nepaskaidro un tik bljauj...no taa jau labaak nebrauksi..tik ilgak maaciisies:)Kaads arii ir meerkjis...Taam meiteneem, kuraam pashlaik ir aktuaals jautaajums par instruktora izveeli, silti iesaku Nikolaju Blesunovu tel. 29137523 (Credo). Dikti forsh, atsauciigs, nosveerts cilveeks.
Lieki piebilst, ka eksaamenu nokaartoju ar pirmo reizi.