www.sudzibas.lv M.A. Tehnika Nav oficiālais Husqvarna dīleris, tirgo bez garantijas

AtrisinātaM.A.Tehnika SIA - Nav oficiālais Husqvarna dīleris, tirgo bez garantijas

SIA M.A Tehnika caur savu interneta veikalu www.matehnika.lv tirgo Husqvarna DĀRZA TEHNIKU. Visiem pasniedz ka viņi ir oficiālie dīleri un ka viņi atrodas Liepājā ( Juridiskajā adresē). Realitātē viņi nav oficiālie dīleri, to var noskaidrot pie Husqvarna pārstāvniecības, reālā adrese ir Čiekurkalna 1. līnija 84, Rīga, 206 kab. Piegādi veic ar stipru kavēšanos un pie tam bez garantijas remonta.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.05.2017

Uzņēmuma M.A.Tehnika SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T

M M.A. Tehnika Support Pārstāvja atbilde 04.04.2017

Paldies Jāni Počs par tavu sadarbību uzņēmumā, bet tas ka tevi atlaida no darba alkaholisko un narkotisko ietekmju dēļ tā jau ir tava vaina. Un beidz nomelnot uzņēmuma retputāciju. Cik zināms visi mūsu klienti savu preci ir saņēmuši laicīgi. Sorry, Jāni Počs mums nav nekas slēpjams viss ir caurskatāms un pārskatāms.

M Marta14 04.04.2017

Nesen iegādājos dārza tehniku no SIA M.A.Tehnika, nekādas aizkavēsanas ar piegādi nebija.
Patīkami bija sadarboties.

M Marta14 04.04.2017

Jānis Počs pats ir krāpnieks,melis un zaglis.
Zog informāciju no uzņēmumiem kur strādā.Nekorekti veic sev uzticetos pienākumus uz darbu atļaujās nākt dzēris un salietojies.
Tas ka viņu atlaidām ir paša vaina.Un tagat šādā veidā grib atriebties cilvēkiem ka deva iespēju stradāt labā un godīgā uzņemumā.

Preci saņēmu laicīgi.
Un skumji ka darbinieki šādi uzvedas.
Uzņēmums strādā gods godam, iesaku!

Jāni,
Nedari sev vel lielāku negodu!
Tāpat visiem skaidrs kas un kapēc to dara.

T Tong Po 04.04.2017

Uzņēmuma darbiniekiem nevajadzētu spazmot ar superlabiem komentāriem tagad, kad kāds ir uzrakstījis par viņiem kaut ko negatīvu. Strādājiet korekti, nečakarējat klientus un visas nepamatotas vai izdomātās "žultis" tā arī paliks neviena nepamanītas lielajā sūdzību saita miskastē.

B Baiba Kalnciema 04.04.2017

Kapēc kāds var nomelnot darba devēju, bet apmierināts klients nevar izteikt labus vārdus?
Neesmu darbiniece un nebūšu.

T tehnika 05.04.2017

Interesanti vai uzņēmums vispār maksāja nodokļus par savu darbinieku?