www.sudzibas.lv M3 Logistics Nemaksā apsolīto algu

sia M3 - Nemaksā apsolīto algu

Kolēģi esiet uzmanīgi! Matīss un Egīls sia M3, tas pats, Latvijas Finansu Investīcijas, tā pati sia LR. Atrod dažādus iemeslus, lai tikai neizmaksātu pilnu, godīgi pēc tīras sirdsapziņas nopelnīto, pat līgumā atrunāto algu. Apdomājiet kārtīgi pirms ejiet strādāt.

G Gatis 05.01.2011

Cienījamie šoferi!
Neiesaku ielaisties darījumos ar Sia "LR" vai Sia "M3" Matīsu vai Egilu. Algas dienā tiks atrasti visādi iemesli, lai tikai nesamaksātu kā iepriekš solīts.

M Māris 17.01.2011

OHO! Tur pat kāds pēc līguma ir strādājis, es atnācu pieteikties darbā man uzreiz bez nekādiem iesniegtiem dokumentiem iedeva mašīnu tā arī mēnesi novergoju. Degvielu tur ieekonomēt nevar, jo normas ir nogrieztas līdz pēdējām, ja nemaksā tad vajag vienkārši nagļakā zagt, Jo ar šo kantori savdādāk rīkoties nevar!! eGILS bULIS un mATĪSS kUBA ir lielākie uzmetēji, kādus jeb kad ir nācies satikt!!!

J Janis Auzins 19.01.2011

jā bija līgums, bet šiem cilvēkiem, kā dzirdēju līgums neko neizsaka! Apsola daudz, bet beigās, neko no tā visa nesamaksā! Zagt neesmu radis! Bet viņi atrod jaunus muļķus, kas strādā par kapeikām! :(

O ozolins 29.01.2011

jus dirseji, man pat algas pielikumu dod, pasi esiet vainigi ka taisiet avarijas, vai dzeriet 4 dienas krausanas vieta. ta ir jusu problema ka nemakiet pie darba pierast, ka jaizturas darba laika. visus shos gadijumus zinu, tas ka 3 menesus stradajiet un arzemes sataisiet ziepes, ta ir jusu vaina, ari ir sievas zvanijusas un sudzejusas ka nemaksa algu, bet vinas nezin, ko vinam viri dara darba laika, ja to vispar var par darbu nosaukt ko vinidara.

M Maris 12.03.2011

Ozolinj Tad pastaasti kaapeec visi autovadiitaaji tur straadaa neoficiaali, pat Egils neatmaksaaja aarsteeshanos tam cilveekam kursh bortaa pirkstus gandriiz nocirta, kraujot iekshaa riepas, tik skraidija pakalj samiizies, lai nestaasta ka ir ieguvis traumu darba vietaa. Es shaadus gadiijumus varetu staastiit un staastiit par to kantori, tu tik vieniigais normaali atsaucies pa to atstoinjiku, taatad vai nu tu esi viens no shii kantora iipashniekiem, vai arii dirsaa liideejs un stukach kur braukaa ar jauno auto, jo diemzheel ar tiem auto braukaa tikai stukachi. Pazinu arii daudzus normaalus shoferus no taa firmas, pret kuriem attieksme bij kaa pret sunjiem, bet par laimi tie cilveeki ir atradushi normalas darba vietas un straadaa jau tur diezgan ilgu laiku!

J JānisG 12.05.2011

Piekrītu tur viss ir baigā pakaļā .

S SoferisM3 28.12.2012

Kungi, Egīls ir lielais boss šai firmā un visām pārējām kas atrodas tai pašā vietā. Matīss bija gudrāks un aizgāja prom jo laikam nevarēja ciest Egīlu. Tagad lielie ir Egīls Buls un Māris Nazars jeb (Students) Algas maksāt negrib, atrod 101 iemeslu, piemēram riepas salauztas, degvielas patēriņš liels, brīvdienās un pa nakti nestrādā utt. Mašīnas pērk vecas un liek remontēt šoferiem par to nemaksājot. Bļauj uz visiem kad ienāk prātā+. Balles uztaisa tikai tāpēc jo offisā sēž cilvēki kas izlūdzas to. Tad kad aizej prom visu atlikušo naudu kas būtu jāmaksā caur kontu izmaksā caur kasi, un atstāj tevi bešā tā notika arī ar mani. Tas nekas ka mēnesī biju tikai 2 dienas mājās pārējo laiku vai nu taisīju autiņu vai strādāju. Algu neizmaksāja tāpēc ka it kā sezonas vidū aizeju prom un atstāju mašīnu bez šofera. Sāka vēl pīkstēt par rācijām, atslēgām, rezerves riteņiem, tie vispār nebija. Šaibas bija jāzīmē lai dispečers varētu viltot visas ceļa zīmes. Murgs Murgs!