www.sudzibas.lv "M Trans" Dzivoklu ire

"M Trans" - Dzivoklu ire

Mi s drugom hoteli snatj kvartiru v Rige, tak kak povsudu kuda ne pozvonis po ojavlenijam v nete (ss.lv) nam soobsajut cto eto agenstvo "M-TRANS", nahodasijsa na krisjana barona 13/15, i na zvonok otvecajet odna i ta ze devuska i predlagajet nam prijti k nim zaklucitj dogovor, zaplatitj 35 lat, i togda oni nam dadut dalnejsuju informaciju o predlogajemoj zil ploscadi, mi resili tak i zdelatj. Prisli, oformili, zaplatili. Ona nam dala 2 nomerocka, odin iz kotorih srazu ne podimal trubku, a so vtorim mi dogovorilis o vstrece. Na vstrecu on ne javilsa i v dolnejsem voobse ne otvecal na zvonki. Slozilosj vpecetlenije cto eto cistij obman, a ludi tam podstavnije! I vot uze pocti mesjac oni nam kakbi "predostavlajut" informaciju, a tam ta ze istorija- neotvecanije na zvonki ili daze tipo "vi nituda popali"! Ludi neverte ETOJ firme! Jesli poverite, prosto pridete i podarite im denjgi!...

K

S sab 10.06.2008

Nu uze davno izvestno, cto vse kantori takogo tipa, eto zulje. Vam nado prowe sdelatj. Ona daet vam nomera, vi prjamo ne othodja ot nejo zvonite. Esli budet takaja ze istorija (a ona budet), togda na meste i predjavljajte pretenzii.

J Jana 01.07.2008

Janochka, ogromnoe tebe spasibo za informaciju! Toljko chto pozvonil po objavleniju i mne skazali to zhe samoe, chto i tebe! Prosledil vse objavlenija, svjazannie s ukazannim telefonom "M Trans" na www.ss.lv i konstatiroval, chto vezde ukazani ochenj nizkie ceni na sjem, kotorie realjno ne sopostavimi s vilozhennimi fotografijami (otlichnij evro remont)! Znachit tochno razvod! Ewe raz spasibo Tebe! Ljudi, ne verjte etomu agenstvu!

K Kate 01.08.2008

Pilniigi piekriitu - diemzheel pati uzkjeeros un tagad taa summa jau ir 40 lati. Vai buutu iespeejam uzrakstiit kaut kur kaut kaadu suudziibu un uzsaakt izmekleeshanu, lai paareejiem cilveekiem taa firma nechakaree smadzenes???

J Jānis 11.08.2008

:D :D :D Kā tiko arii skatijos ss.lv, tipa zvanu, saka kkada firma, un tipa nosaukums M Trans, nu ok ierakstu Googlee, un vo kas parādās :) Tomēr labi, ka izveidots šāds portāls un cilvēki ir atsauciigi :)

S Sergejs 12.08.2008

Ну да, меня тоже развели. Жаль интернета небыло под рукой что бы проверить эту кантору. :)
40 Лс. Не умру, но обидно всё равно.
Никому не советую пользоваться услугами этой фирмы!

I Inga 21.08.2008

Es arī netā skatos sludinājumus par dzīvokļa izīrēšanu un cik zvanu (kādi pacmit tel. nr), tā atbild viena un tāpati krievu sieviete(šī bals jau krīt uz nerviem!! :)) no M Trans.. Un tik stāsta noslēgsim līgumiņu, samaksāsiet 40 ls un dos īpašnieku koordinātes.. NETICIET!!!

K Kriss 01.10.2008

Sitaa firminja jaiesuudz par maldinaasananu..!!

M Mārtiņš 04.10.2008

pievienojos komentāriem ka šī aģentūra nodarbojas ar maldināšanu, vai būtu kāds legāls veids kā viņus notiesāt?

P pulss 07.10.2008

Njaa tikko arii petiju sludinajumus. visur viena un taa pati baaba runaa >:( Labi ka atradu sitaadu lapu, biju gatavs jau iet uz agenturu. Paldies liels par infu

A Aija 07.11.2008

Ludzu, ludzu cilveki milie parbaudiet sludinajumus par dzivokla iziresanu un neatsaucieties uz tel.Nr.27123276, un nesaistieties ar firmu M Trans, sobrid ofiss viniem ir Avota iela 19. Patiesam cilveku krapnieki, sobrid 40.00 LVL !!!

Z Zane 08.11.2008

Nekad nebiju uzticējusies šādām starpnieku firmām...bet vakar man uznāca pilnīgs prāta aptumsums un garastāvoklis bija šausmīgi slikts, un nolemu, ka iešu uz to aģentūtu, jo dzīvoklis, ko ieraudzīju inetā bija ļoti vilinošs un par ļoti labu cenu... protams, prātā jau bija doma, ka tā NAV taisnība, bet kaut kas mani dīdija un es aizgāju uz to M Trans (Avotu 19) un noslēdzu līgumu. "Labās" atsauksmes par šo firmu inetā izlasīju tikai pēc līguma noslēgšanas :( Pilnīga muļķe biju! Zvanīju vakar uz iedoto telefona nr un šodien...protams telefonu vai nu neceļ, vai atvieno... Piekrītu Sergejam - dēļ 40 ls jau nenomiršu, bet stulbi jūtos, ka var tā krāpt cilvēkus. Dzirdēts jau bija viskautkas, bet nekad ar pašu tā nebija noticis... :( Skumji. Un tā jau noskaņojums nebija labs un tagad vel sevi šaustu par to, ka esmu tāda muļķe... Neslēdziet līgumus ar M trans!!! un netērējiet naudu, zvanot uz tel: 27123276, 29746226.

E evelina 13.11.2008

paklau, bet šitam pasākumam ir jādara gals, tagad tie ir 45 Ls.

LV taču jābūt efektīviem līdzekļiem, kā šādus nožēlojamus darboņu apturēt.. nu, vismaz japamēģina par šo kantorīti kādai valsts institūcijai aizrakstīt! :))

J Janis 22.11.2008

Arii vakar zvaniju par vilinošajiem dzīvokļiem, kuri bildēs ir kā no žurnāla...4 dzīvokļi, bet viena un tā pati persona pretīm zvanot uz dažādiem numuriem...40 Ls un dzīvoklis būs garantēts :)...smieklīgi... neuzķeraties uz sludinājumiem, kur īres cena kopā ar komunālajiem ir 130-180 Ls par 1-2 istabu dzīvoki un nevajag maksāt ne santīmu vairāk!!!

P pepe 22.11.2008

Ja, es ari uzkeros pirms kada laika..eju vel un karoju ar tam krievenem-bet sis telo mulki..ir doma rakstit policija iesniegumu.ja vel kads pievienojas-rakstat meilu.tagad jau principan pec gribas tam kantoritim nepatiksanas sataisit..

A aivars kaupmanis 12.02.2009

izirejam 3.istabu dzivokli riga uz tallinas iela remontet sistabas izoletas un bezjebkadiem starpniekiem-29421264.