M " D SIA, šautuve

M & D SIA, Drausmīga attieksme pret klientiem. Ienākot šajā veikalā (ar pilnu naudas maku) kā potenciālais pircējs, ar domu painteresēties un iegādāties kādu no pārdošanā esošajiem ieročiem, var sagaidīt ļoti nepieklājīgus un aizskarošus jautājumus:1. Vai Tev vispār ir nauda?2. Esi filmas saskatījies un tagad pistoli sagribējās iegādāties?3. Tu tāpat neko nepirksi un gaisu tik jauc.4. Tu man nemāci kā pret klientiem attiekties.5. Vācies ārā no veikala!6. utt. Esiet piesardzīgi un labāk tur nerādieties! Tādu attieksmi pret klientiem neesmu sastapis nekad. Pilnīgs ārprāts. Tur strādā "slimi" cilvēki. Liekas, ka tas "gudrais" ir pats īpašnieks.Viņiem vieta ir bunkurā aiz dzelzs durvīm un restotiem logiem.

E edgars 05.03.2006

ahtung!!!!

M Mihail 07.02.2007

Da, eto tak, zahozhu tuda redko, no takie epizodi chasto videl. Esche v Zommerse na Kr. Barona ne ochen' horoshee otnoshenie.

D Dima 20.02.2007

Zvonil tuda kak-to, interesovalsja nali4iem opredeljonnogo oruzhija. V ljuboj magazin tak mozhno pozvonitj. A tam umudrilisj otvetitj, 4to u nih takoj uslugi, kak informacija po telefonu o nali4ii konkretnogo tovara netu, nada v magazin ehatj. I trubku brosili... Otli4noje obra6enije.

R R 14.03.2007

adres ?

J j 16.11.2009

Jā, piekrītu, vēlme tur kautko iegādāties ātri zūd pārdevēja (viena no viņiem, otrs ir sakarīgāks) attieksmes dēļ. Jau pēc pirmā neitrāla jautājuma pretī tiek saņemts uzbrauciens.

K Krūmiņš 21.12.2009

O, jā...izskatās pēc mr. lagzdiņa, nez kur skatās licencēsanas komisija, slimiem vieta slimnīcā.:)

A asais 20.02.2010

Nepirkrītu, mēs ar sievu nesen iegājām -abi pārdevēji bija ļoti laipnu un profesionāli mums visu izskaidroja. Iegādājāmies gāzes baloniņu, bet tagad domājam tajā pašā veikalā pirk gāzes pistoli.

S schmidze 03.01.2013

toljko 4to zvonil pointerisovatsja, skoljko stoit prijti postreljatj, nahamil i brosil trubku, ja segodnaj pojdu n anego li4no posmotretj!!!
21 vek a takie mesta esjo estj na Zemle!!!SHOK!!!

S schmidze 03.01.2013

Toljko 4to zvonil uznatj ceni 4tobi prejti postreljatj, nahamil i brosil trubku!!
21 vek a takie ljudi do sih por zivi i rabotajut s ljudjmi, SHOK!!!segodnaj pojdu na nego posmotretj li4no.Nebonjaten takze mozg vladeljca, kotorij znaet 4to takoe proishodit i ni4ego ne delaet, vot takie vot nabljudenija moi.

A Alex_CBI 09.09.2016

Zahodili s drugom tuda nedavno. Hamskoe, otvratiteljnoe otnoshenie k nam kak klientam! Vileteli pulej ottuda bez malejshego zhelanija kogda-libo vernutsja!

I Ieva 14.12.2016

Šajā veikalā nopirku gāzes pistoli . Ļoti profesionāls pārdevējs , visu izskaidroja un parādīja pat kā izjaukt un salikt , lai iztirītu ! Nekur citur tādu pakalpojumu neatradu jo visur str ādā sievietes un neko nemāk !
Iesaku visiem tur iegāgaties pašaizsardzibas līdzekļus , jo profesionāla apkalpošana un pieņemamas cenas .

T Tulks 19.10.2018

Saskāros ar "fantastisku" cilvēka, kurš nevēlās neko pārdot, attieksmi!
Pirms vairākiem gadiem sanmarino iegādājos normāla izskata gaisa pistoli, kurai nav nepieciešams co2 baloniņš. Par nelaimi tā tika pēc kāda laika nozagta. Šad tad ir bijusi vēlme pašaudīties laukos pa buņdžām, bet vienmēr aizmirstās. Tā nu paskatījos beidzot reklāmas, un nobriedu aizbraukt līdz šarlotes ielai, lai nopirktu sen kāroto pneimo ieroci.
Visu pirms jau 10 minūtes blenžot uz vitrīnās izlikto tā arī nesagaidīju, ka pārdevējs izrādītu kaut mazāko interesi par klientu. Kad beidzot jautāju pēc palīdzības, tad nu man tika norādīts, ka tādu pistoli neviens vēl nav izdomājis, ka tikai ar garo stobru. Es, protams, norādīju, ka esmu savulaik nopircis minēto pistoli. Tad arī sākās... Nākot viņam te visādi gudrinieki, un ko nu kurš diršot! Nu neko, lai jau tā arī paliek. Nolēmu, ka tad jau jāņem būs kāda klasiska gaisene, tādēļ atkal pajautāju, ka īsti neorientējos piedāvājumā un vai es varu saņemt kkādu komentāru. Uz to es saņēmu laipnu atbildi, ka viņam nav nekas man jāstāsta, jeb ko tu te nāc, ja neko nesaproti. Iedrošinājos pajautāt, vai tiešāmar šādu attieksmi viņš vēlās klientiem kaut ko notirgot, uz ko sekoja vārsmas, ka ne es viņu darbā ņēmis, un ne man būs viņu mācīt, kā jāstrādā. Sekoja vēl īsa apmainīšanās ar laipnībām. Bija vēlēšanās daudz ko pateikt, bet sapratu, ka plikpauris nav pat tā vērts. Nu īsts klauns! Iegādāties pneimo šobrīt ir nekāda.

A Ants 08.10.2020

Absolūti nekaunīgs un neadekvāts pārdevējs. Vecis, pliku pauri, apm uz 65 gadiem, uzvedās kā nenormālais. Ienācu, laipni sasveicinājos, gribēju nopirkt sievai gāzes baloniņu aizsardzībai rudens un ziemas tumšajā laikā. Pajautāju, ko viņš man kā pārdevējs var ieteikt - pretī sekoja pārgudrības, ka viņš manu maku nav redzējis. Sāka gvelzt kaut kādus murgus par lielveikaliem un pienu, lai es tur uzdodot tādus jautājumus... Tad sekoja replika, ka viņš ''tādiem'' neko nepārdos, jo es neesot pircējs :) Protams, es arī neuzstāju, ja nevajag naudu, lai iet dillēs, pateicu, ka šis uzvedās kā dzīvnieks un gāju prom, lai nekad tur vairs nerādītos. Ja nevēlaties sastapt psihiski slimu debiliķi un sabojāt sev noskaņojumu - neejiet uz šo būceni!

O Oskars 05.03.2021

Veikala pārdevēja attieksme bija ļoti pazemojoša. Sāka stāstīt par savu konkurentu COVID sodiem, kaut tikai apvaicājos vai kaut kā būtu iespējams paskatities uz pistoli dzīvē. Atbildes par vienkāršu pneimatisko pistoli ko velejos iegadaties pa telefonu nesaņemu, tikai pēc viņa domam man ir jāgriežas pie psihologa. Nopirkšu ieroci no konkurentiem labāk. Jaizpalīdz tak grūtā brīdī.