www.sudzibas.lv M Bizness Не советую связываться с данной фирмой...

M Bizness - Не советую связываться с данной фирмой...

SIA „M Bizness” - не советую связываться с данной фирмой, что находится по адресу г.Резекне, ул. Латгалес 50а - т.к. у меня были СЕРЪЁЗНЫЕ ПРОБЛЕМЫ c ГАРАНТИЙНЫМ ремонтом дорогой видеокарты (Asus GTS 8800 за ~225Ls). Ругался с ними более 3-ех месяцев… После многочисленных ОБМАНОВ и РУГАНИ, после неисчислимых звонков и переписки с сервисными центрами ACME LT, ACME Latvia, Asus Russia, менеджерами GNT Latvia, работниками Latvijas Pasts, PTAC (ЦЗПП) и частными юристами - в итоге удалось съездить самому в Ригу, поменять дефектную видео карту по гарантии.

В магазине M-Bizness постоянно обманывали, что возили видео карту в сервисный центр Acme в Литву два раза (несколько месяцев видео карта просто лежала в магазине). Мастер предлагал просто выкинуть видео карту на помойку или отдать ему на запчасти =). Пытались всунуть "левое" заключение СЦ об отказе в гарантии (от клавиатуры =) ). Телефоны ни мобильный, ни стационарный не поднимались (приходилось навещать их лично). С большим трудом отдали нулевую накладную на видео карту и пытались оставить у себя гарантийный талон с чеком =)

Maris Z. и Kristine K. (директора?) вообще не адекватно себя вёли, нагло врали (что SIA M-Bizness якобы уже банкрот, Марис вообще игнорировал письменные претензии, он якобы и не собирается отвечать и вообще заниматься "бумажками", просто грубил и БРОСАЛ ТРУБКУ телефона). Что магазин M-Bizness, это уже SIA Sevans и они не собираются отвечать по гарантийным обязательствам SIA M-Bizness и т.д. На последок Марис вообще заявил: "Подавай в суд, SIA закроется (обанкротится) и хрен ты что получишь, через года два судебных разбирательств".

Мастер „M Bizness” тоже тот ещё перец - шустро ПОДМЕНИЛ декоративные детали системного блока - удобные болтики закручиваемые пальцами - на простые, удобные держатели для PCI слотов, также заменил обычными! Молодец, нашел чем занять свои шаловливые ручки, пока системный блок несколько месяцев пылился у него =)

Удачных Вам покупок в „M Bizness”!!! (www.mbizness.lv)

2010г.

S

Komentāri (4)

J jānis 11.08.2010

Šeit ir Latvija un valoda ir latviešu laikam nesi to pamanījis

K kaspars 20.10.2010

tā tava videokarte tiešām tika pirkta SIA "Mbizness"?? ... jo cik man zināms, tad SIA "Mbizness" strādā tikai kopš 2009. gada marta!! SIA "Sevans" gan ir bankrotējis! .. īstenībā tas, ka SIA "Mbizness" pieņēma tavu datoru garantijas remontā bija tikai pretimnākšana klientam, jo vienai firmai par kādas citas firmas darbību un garantijām nav jāatbild!
un tas, ka kāda cita firma ir iegādājusies ēku un paturējusi logo, tas nenozīmē ka jāņem garantijas un jāatbild par to ko sastrādājusi ir kāda cita firma!

O o 20.10.2010

Cien. Kaspars (varbūt no SIA Mbizness):
1. no 2009. gada marta līdz 2010. augustam ir gandrīz 1, 5 gadi darbības laika - kas tur tik nesaprotams
2. "kāda cita firma ir iegādājusies ēku un paturējusi logo" - izskatās pēc parastā varianta, kad Jānis Bērziņš no SIA "X projekts" neko nezina par sevi pašu Jāni Bērziņu no SIA "X", bet varbūt šis nemaz nav tas gadījums?
2. garantiju nedrošina ne jau bankrotējoši mazumtirgotāji, bet ražotājs

K kaspars 20.10.2010

nesaprotams ir tas, ka cilvēks saka, ka ir iegādājies videokarti sia "Mbizness", tas ir bankrotēis un tagad ir SIA "Sevans"... ir pilnīgi otrādāk, tagad ir sia "Mbizness"
что SIA M-Bizness якобы уже банкрот un Что магазин M-Bizness, это уже SIA Sevans и они не собираются отвечать по гарантийным обязательствам SIA M-Bizness и т.д.
es tik nesaprotu, kāpēc tiek teikts, ka iegādājās SIA "Mbizness" preci!
bildes šeit var pievienot, tad, lai pievieno čeku, kur ir apliecinājums, ka iegādājās to preci SIA "Mbizness"!
.. un tieši tā, veikali tikai pārdod, nevis ražo! Un ja jau klientam tika melots, kā viņš saka, tad kāpēc viņš nedevās uzreiz uz GNT ar čeku un garantijas talonu nomainīt to videokarti?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes