www.sudzibas.lv LZTI Jūlija Joffe Nepilda savus pienākumus

LZTI Jūlija Joffe - Nepilda savus pienākumus

No konta sāka noņemt naudu, uzzināju, ka tiesu izildītāja Jūlija Joffe. Uzreiz piezvanīju viņai, lai uzzinātu, par ko noņem. Viņa teica, ka man vajadzēja sekot savām vēstulēm un brīdinājumiem. Lieta tāda, ka es dzīvoju Jūrmalā, bet esmu pierakstīts Daugavpilī un nekādas vēstules neesmu saņēmis. Uz jautājumu - paskaidrojiet konkrētāk, viņa sāka uzbrūkt, ka pats esmu vainīgs. Kad zvanīja mana sieva, lai uzzinātu no viņas informācija, viņa vispār nometa klausuli. Kad es zvanīju atkārtoti, viņā necēla klausuli. Novembra sākumā uzrakstījām iesniegumu viņai ar lūgumu pārsūtīt informāciju uz Jūrmalas adresi. Zinu, ka vajag ap mēnesi, lai saņemtu atbildi, bet pagāja gandrīz divi Mēneši nekādas atbildes nav!
Nekompetenta, nekorekta, "profesionāle" Jūlija Joffe!

Z

Komentāri (2)

Ivo 23.12.2020

Labdien Zigi, ja uzskatiet, ka ZTI ir pārkāpusi kādus noteiktumus vai darba ētiku Jūs vienmēr variet rakstīt sūdzību Tieslietu ministrijai un Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomei, kas noteikti izskatīs Jūsu jautājumu.
Bet tajā pat laikā varu Jums teikt, ka ZTI darbs ir milzīgākā rutīna, un ZTI ir taisnība par to, ka pats esiet vainīgs, ka nesekojiet līdzi savas deklerētās adreses ienākošajam pastam. Bet tajā pat laikā viņu pienākums ir atbildēt par iemesliem kāpēc tiek bloķēti konti un citiem svarīgiem momentiem, tāpēc uzklausot Jūsu vārdus ir jūtams ZTI ētikas pārkāpums, bet tajā pat laikā īsti nav saprotams, kā pats runājāt :)
Bet neaizmirsīsim tādu ļoti svarīgu faktu, ka ne jau tiesu izpildītājs bloķē kontu un novelk naudas summas, bet to dara banka pēc viņa pieprasijuma, ZTI fiziski neredz kāda nauda un no kurienes ienāk Jūsu kontā. Tāpēc pašam ir jāseko līdzi naudas plūsmai, viņiem pēc likuma Jums ir jaatstāj nauda minimālās mēnešalgas apmērā + bērnu nauda (nejaukt ar materinātes vai paternitātes pabalstiem) (šobrīd 430 eur, no 2021.gada 1.janvāra 500 eur), bet ja tiek novilkta lielāka summa jāraksta iesniegums un viņi šo naudu atgriež.

V vitols 23.12.2020

Likums nosaka,ka ikvienai personai ir jābūt sasniedzamai savā deklarētajā dzīvesvietā,tātad ja tu nesaņem vēstules,tad šajā gadījūmā pats vainīgs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes