www.sudzibas.lv lvhostings IK Nedrošākie risinājumi Jums , kā arī naudas krāpšana un nodokļu nemaksāšana.

lvhostings IK - Nedrošākie risinājumi Jums , kā arī naudas krāpšana un nodokļu nemaksāšana.

lvhostings - Latvijas Counter-Strike hostings !

Cienījamie cilvēki !

Neejat uz šo hostingu lvhosting.lv, jo es pats, pēts vakardienas esmu zaudējis pat pēdējo gramu uzticības pret viņiem [slēpt]@ .

Šorīt dodoties savā portālā redzu šādu uzrakstu "Seni lanet kırık www.turkishost.com" Headerī protams rakstīts "HACKED" no sākuma domāju wtf ? man kur bija caurums, beigās runājot ar citiem owneriem un pastaigājot pa citām lvhostinga hostētaām lapām atklājās, kad vissi viņa klienti ir uzhakoti . Tas ta būtu štrunts, bet mana datubāze ar vissiem topikiem un useriem aizgājusi ;( . Un viss dēļ stulbiem ( Piedodiet par izteicienu ) administratoriem, kas nejēdz kā aizsargāt mūs. Tas jau nav arī viss, viss biežāk tracināja šādas lietas:
Lagi - nu sorry vissu laiku maniem spēlētājiem pings 200-400 vissus tik antipings kicko.
Web darbība - Nu ja tā es varu audzēt savu projektu tad nezinu, mans webs labi ja pa dienu darbojās 3-4 h [slēpt]@.
Servera uptme - Bija teiks 24/7, bet kad nocrasho tad jāgaida vainu vakars, kad viņi viņu ieslēgs, vai arī vispār neieslēgs [slēpt]@.

Iepriekš adminus varēja tikai dabūt rokā skypē un reti, telefonu viņi nedeva.
Tagad vienam ir radies telfons kuru viņš dod un za to kad ir kāda problēma vispār necēļ klausuli, kas tas jeptvai par supportu ? 0 ne supports.

Kad rakstu skypē ir tā vainu ignorē vai ko, kad saku kad iešu uz citu hostinu uzreiz atbild, kad prasu kas tā par lietu par tām augstāk minētajām problēmām, saņemu atbildi mēs nezinām viss ir kārtībā. Vai arī gaidiet viss darbosies.

Tas vnk krīt uz nerviem, kāpēc vispār viņus izvēlējos šo miskastes bedri tagad vnk rupji sakot nožēloju, kad visspār ielaidos ar šiem pagrīdes kreisajiem lopiem.

Kā citi pazīstami projekti kas aizvācās uz citu hostingu, viņiem pat pidāvāja atlidi un labākus apstākļus, tikai kad viņi piekrita uz 1 mēnesi nekas nemainījās un cenu topašu noplēsa šie lopi. Kad paziņa aizgāja teica žēl kad aizejat Jūs bijāt pats labākais kliens, mēs drīzumā uzlabosim vissu. To jau sola 3 gadus un cenu samazināt arī 3 gadus.

Tā es šo vissu nebūtu rakstījis, bet šorīt staigājot pa netu nu sorry, mana web lapa pieejama vissiem kam nav slinkums uz 3 klikiem [slēpt]@ . Lapa ko es no 0 kodēju sēdēdams ilgu laiku, kopā ar draugiem. [slēpt]@ !

Kad sazinājos ar lopu baru neko nevarēja pateikt uzhakoju mūs un viss . Mani pēc kā koderi, klienti, hosteri, neinteresē viņu problēmas, kas mani kompensēs par darbīas pārtraukumiem, pār mājaslapu kas tagad ir pieejama vissiem, kuru pats kodēju ? Loģiski kad neviens.

Tas saucās hostings ? Mesls, apsmiekls vot kā to sauc.

Cilvēki uz nākotnes pieredzi neejat pie viņiem !

Pats tagad gaidu kad uz viena cita hosta būs vieta, tikēr pie viņiem nobāzēšu forumu un intro. Kamēr tur atbrīvosies vieta nāksies kodēt jaunu webu, vismaz zinu kad uz šo Jauno ko šorīt sarunāju mani neuzlauzīs. Jo te cilvēki zina kas un kā .

Iesaku vissiem uz nākotni rūpīgāk izvēlēties sev hostingus, kur hostties ! Nevis ņēmt pagrīdniekus apakšniekus. !

Paldies par uzmanību un lasīšanu.

P.S Pāris cilvēki tica, lai vēršos PTC ( Patērātāju aizsardzības birojā ) un VID ( Valsts ieņēmuma dienestā )

Viņi pat kopē tekstus no citiem webiem, par mums ir nokopēts no lhc.lv

E EdgarsunLinda 07.02.2010

Da ko gribat īstā miskastē ( Sorry kad tā saku, bet ir ) Mani faili ko kodēju arī plūst pa netu, kad saku, lai izskaidro, kā tas notika.
Atbilde: Mes nezinām Mums rīt būs panelis un vairs neatkārtosies, itkā panelis ko maina !

L LVHOSTING 08.02.2010

Jūsu zināšanām nodokļi tiek maksāti!

E EdgarsunLinda 08.02.2010

Nu nezinu gan kāpēc no manis ņemat bez pvn uz privāto kont ?

Lūk 2 noderīgi toppiki

MacBeton 21.02.2010

A ko tu hostējies pie tādiem padebīliem kuņasbērniem? Neredzi pēc viņu lapas ka tie ir dauņi appisēji? Es redzu.
Ja tu gribi gan lapu gan spēļu serveri tad paprasi kādam specialistam lai uztaisa tev serverkasti un nohostē viņu Nano servertelpā.

A Anonim 23.10.2010

pedejais suds es ar pasutiju naudu samaksaaju un taa arii neuztaadija hostu!! !censored!

K Kristaps 12.01.2011

LVHOSTING vispar suds ir, vini man webu tajsija 6 menesus, un vel neuztaisija, tadi debili es vispar nevaru [slēpt]@

U User 16.04.2011

Vini panema naudu un serveri vel joprojam gaidu istais pi*rs ir tas ipawnieks neejiet

D Daniels 11.05.2011

Īpašnieks pazuda un neliek par sevi ziņas. Ignorē izliekoties kad ir aizņemts, izvairās no solījumiem. Nerunājot par to, kad mēs pat bijām palīdzējuši materiāli. Pat nezinu ko īsti jau domāt, jo dēļ šādas te attieksmes, jau kā vairāk nekā 3 nedēļas, nevaram palaist savu projektu. Tagad domājam kur turpmāk dzīvos projekts.

K knf 13.07.2011

nedeljas atpakalj, ari mes nedabujam pakalpojumu, www.KnF.Lv

V VasjaPupkins 13.07.2011

Nu bet, mīļie ļauži, ir tak simtiem iespēju hostēties kur citur! Atsauksmes pirms tam var netā ievākt. Nekad neuzticētos nekur nedzirdētiem sīkpiržiem.

L LVHOSTING 30.07.2011

Nomelnot māk jebkurš, bet ja to dara konkurenti, tas galīgi nav ētiski biznesa vidē. Mēs personiski tikai priecājamies par to, ka konkurenti pastāv, ir interese attīstīties un klientiem piedāvāt izdevīgākus piedāvājumus! Un izbijušie klienti, kuri savu zinību( drīzāk sakot nezinības ) dēļ raksta sūdzības par to, ka pakalpojums nav labs, jo redz hostings nav sataisījis to un to ir galīgs "murgs", mums nav jāsuportē lietas, kuras ir attiecināmas uz klienta personīgo nezināšanu serveru/mājaslapu konfigurēšanā, mūsu uzdevums ir uzturēt visu ejošā kārtībā tieši mūsu tehnikas ziņā un online time ziņā, ja mājaslapa/serveris neiet klienta failu dēļ, tas mums nav jārisina. Par pakalpojuma saņemšanas kavējumiem piekrītu ir brīži, kad tiešām klientam ir jāgaida nedēļa vai pat nedaudz vairāk, lai saņemtu pasūtīto pakalpojumu (par to protams mēs ļoti atvainojamies un piešķiram kādu bonusu par gaidīšanu), bet nav tādu klientu, kurš pakalpojumu nesaņem vispār. Paldies.

N Nozhelojami 09.08.2011

Lvhostam. Jusu melošanas shēma jau ir zināma. Bla bla bla un tikai. Kauns nemaz nav? Cik interesanti klausīties melos, kad zini kāda ir patiesība...

L Lvhosting 16.08.2011

Kā jau iepriekš minēju, ja ir bijušas Tev kādas ķibeles, uzraksti man skype - būsim vainīgi mēs - atvainošanās un nesaņemtais pakalpojums garantēts.

I Ipelna.lv 29.08.2011

Totāls mēsl*, ne hostings. Satiktu to krāpnieku, tad zobus izdauzīt* un...

S Sekkta 19.11.2011

Esmu apmierināts ar hostingu. Esmu klients jau 4 mēnešus. Par katru sūdzību pirms apmaksāju hostingu pateica, visu ko man bija jāzin. Nenoliedza daudzas nepilnības, bet mani tas neskar. Tā kā par kkādām krāpniecībām neko nejūtu,

O Oswalds 12.04.2012

Labu laiku atpakaļ pasūtiju pakalpoijumus pie viņiem, vēl šobaltdien laikam "uzstāda".
Un uz skype mēģināju vairākārt rakstīt, protams visu ko rakstīju ignorēja.
Ar cieņu. gcs.lv