LVHOSTING`s atkal uzdarbojas - Sūdzība uz LVHOSTING`u

Sveiki cien. cilvēki.
Neiesaku izvēlēties tādu hostingu kā - IK "LVHOSTING.LV" !
- Kapēc? Jautāsiet Jūs.
- Šis hostings neizrāda nekādu cieņu pret klientiem, lai sagaidītu kamēr viņi pieslēgs serveri jeb uzstādīs mājaslapas hostingu, var paiet ilgs laiks - zvanot uz mob. jeb rakstot skype - neatbild ne īpašnieks ne hostinga supports.
Es piedāvāju Jums izmantot www.nano.lv vai nu www.accept.lv hostingus, agrāk biju www.nano.lv ļoti labs supports, zinoša savu darbu komanda. Kā arī www.accept.lv hostings, vakar sazinājos ar vienu no šā hostinga īpašniekiem, uzdevu dažus jautājumus - atbildi saņēmu dažu minūšu laikā un iegādājos pie viņiem mājaslapas hostingu, ne kāda vaina pašlaik nav.
Kā arī CSH.lv hostings - mēģināju iegādāties hostingu tur, sazināties ar supportu man nesanāca.

Tātad LIELS lūgums izvēlaties pareizus un pārbaudītus hostingus.
Mana izvēle ir www.nano.lv un www.accept.lv

Vēlu veiksmi.

T