LV42HABA0551024954160 - Darbs no mājām

Nekādā gadījumā neuzķerieties uz peļņas iespējām no mājām un nesūtiet nekādu naudas summu uz šo kontu: LV42HABA0551024954160
WWW.ZIP.LV bija publicēts sludinājums ar e-pasta adresi [slēpt]@gmail.com. (Gan jau nākamajā reizē e-pasts būs mainījies.)
Tīrākā naudas izkrāpšana, uz kuru arī es uzķēros, jo lieliski tika atbildēts uz jautājumiem, deva izsmeļošu info, utt.

J

P pika 17.05.2010

kas tad tas par darbu ?

N Nodokliirprieksparux 17.05.2010

Ko raudi interneta?
Ja tas taisniba, nem bankas parskaitijuma kvitinu, izdruku no bankas, kas pierada parskaitijuma faktu.
Raksti iesniegumu policijai un aiznes.
Lai samekle un soda !

K katoliete 18.05.2010

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ