(LV) Zāļu tēja "Piparmētra" - Bioloģiskais ierocis

Mājās beidzās piparmētru tēja. Tā nu sagadījās, ka "Maxima" uz plauktiem, kur parasti krāmē visādas atlaižu/ akciju preces, tajā pašā dienā pamanīju beramo piparmētru tēju. Tāds caurspīdīgs 50 g fasējums, priekšā/ pakaļā - smilšukrāsas uzlīme. Tirdzniecības zīme - FRUIT GARDEN. Esot, redz, PEPPERMINT Herbal Tea. Un vēl QUALITY EXPORT PRODUCT. Kā fasētājs norādīts kauč kāds britāņu "Partex" LLC, ar visu adresi Junaited Kingdomā. Pats interesantākais - ir arī mūsu pašmāju, tāds neuzkrītošs MOŽUMS & GOLDEN ELEPHANT zīmols. Kas tad ir reāli fasējis, varam tikai nojaust. Svītru kods - mūsējais, 475 .... Gribētu Jūs iepriecināt ar attēlu, bet ... tīklā šāds produkts nemeklējas!
Par saturu: iekšā izrādījās kaut kas baiss. Pērkot, vajadzēja pievērst tam lielāku uzmanību, vainīgs ... Diezgan smalki sasmalcināta zaļbarība atgādina drīzāk tēju mixu, jo ir gaišāki vai tumšāki salmi iekšā. Atverot vaļā, pircēju sagaida ... izteikts mentola vai kaut kā tamlīdzīga smārds! Atcerējos bērnībā tās sūkājamās piparmētru končas, tik šeit tas smārds stipri izteiktāks. Kaut arī deklarēts, ka sastāvs - 100 % piparmētru bez jebkādiem aromatizētājiem u.tml. , smārds ir uzkrītošs. Uzlēju tasīti tējas un turpināju eksperimentus, nedaudz iedzēru. Garša stipri sintētiska, tas pats mentols vai kaut kas tamlīdzigs, galvenais, ka uz mēles turas ... minūtes 5 pēc iedzeršanas un, protams, nedaudz šķebina. Izlēju to suslu ārā. Ar to arī eksperimenti beigušies. Secinājumi: kaut kāds jauns bioloģisks ierocis.
Rakstu tādēļ, ka, ja iesiet garām šādai tējai ... ejiet garām!

U

A AK79 29.05.2013

Jaa, shaadai teejai tieshaam ieshu garaam. Man bija gadiijums, kad Maximaa nopirku Ledus teeju. Atverot pudeli, telpa piepluuda ar degvielas smaku. Nodomaaju, ka dzeeriens ir veiksmiigs teejas kombineejums ar jaudiigu energjijas dzeerienu. Piedaavaaju koleegjim, shis ari nedzeera. Taa nu izmetu to pudeli aaraa. Laif is kaif!

U u6astik 29.05.2013

AK79, tas krāsai, tas krāsai ... :)
He he ... Es ar' parasti piedāvāju, pirms mest ārā, kādam kolēģim vai tamlīdzīgi ... :)

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

S shaky 16.11.2013

Es gan nesūdzos par šo tēju. Visu laiku pērku un pirkšu. Un nekāda dīvaina garša man nelikās.

S saule777 17.03.2017

Es vakār arī nopirku šo tēju, joprojam vēl tirgo. Rakstīts 100% piparmētru lapas. Ļoti divaini smaržo, kā makslīgs aromatizētājs. Briemīgi, jo pirku priekš bērniem.