www.sudzibas.lv LV Valsts Krievus uz Sibīriju!

LV Valsts - Krievus uz Sibīriju!

Pienemt likumu, kas izraida no Latvijas visus nelojalos krievus, kas demolē un boja musu valsti, un nekad nelaut viniem atgriezties seit!

Lai dzivo Sibirija pie saviem LACIEM!

P.S. Krievi jau nav cilveki, bet DZIVNIEKI! (tas redzams pec vinu uzvedibas uz ielam uc vietas)

I

V v 26.04.2006

NEUDERZALASJ 4TOBI NE PROCITIROVATJ KOMENTARIJ ODNOGO, PO MOEMU MNENIJU, UMNOGO 4ELOVEKA :))) Po povodu krievi=dzivnieki... Takoe mozet napisatj li6j zabitij po nacistskoj linii degenerat, aka "elitnij lati6.."ю

A 4to kasaetsa predlozhenija viselitj vsex russkojazi4nix za territoriju malenjkoj, no o4enj gordoj strani, to eto detskij lepet i razvod gosudarstvennogo aparata, celj kotorogo vbitj TAKIM DEGENERATAM (predidusse napisav6emu) v golovu izvrassenno patrioti4eskie aktualjnosti, zaslonjajussie realjnie problemi gosudarstva-infljacija,socialjnij underground, ottok rabo4ej sili i pro4ie vkusnosti... NA TAKIX KAK TI, ELITNIX IDIOTAX, I DERZHITSA SEGODNJA6NEE PRAVITELSJTVO U KORMU6KI, A STRANA SAMA PO SEBE TE4ET PO TE4ENIJU V GLUXUJU BEZDNU... Mozhe6 spatj spokojno, nikuda DZIVNIEKUS ne viseljat, oni strane denjgi v bjudzet zarabativajut!!!

O olga 08.12.2007

Ka Jums vispar nav kauna ta rakstit? Idiotisms kaut kads. Es esmu krieviete bet maku normali kontakteties ari latv. valoda. Bet debilie cilveki var but neatkarigi no tautas. Un ka es varu redzet jus esat viens no viniem.

P Pilsonis2020 19.01.2008

Tu esi slims nacionālists!!! (Nejaukt ar patriotismu, tas ir divas dažādas lietas). Ja kāds būtu jāsūta āra tad tie ir abu nāciju nacionāli norupejušies pārstāvji (Ostap ti toze debil) jaizmet viena neāpdzīvotā teritorija un lai viņi skaidro kurš kuru okupējis!! Ka vispār pieauguši cilvēki var ticēt ka 2008 gada latviešiem var kaut kādi kaitēt krievi ja nekas slikts nenotika ar latviešiem PSRS laikā, kas pat valsts valoda bija krievu??? Visas šis noskaņas ir izdevīgas tikai tiem kas ir pie stūres jo sašķeļot sabiedrību divas naidīgas daļas tiks panākts tas ka ta nekad neapvienosies lai pievērstu uzmanību tiešam svarīgiem jautājumiem (varēs turpināt mierīgi zagt tālāk kāda vaina saņemt no ES miljardus ceļu būvei un sapirkt sev īpašums!

P Pilsonis2020 19.01.2008

Var uzcelt tiltu par kuru jau smejas visa Eiropa jo pie viņiem tādus būve 2reiz lētāk (neskatoties uz lielākām darbu izmaksām)ю Tikmēr viņi ir priecīgi ka cilvēki skaidro kam pieder Abrene!!! Tas ir viens liels eksperiments!! Neļaujieties tam cilvēki,bet domājiet ar savam galvām!!! Man jūsu žēl nacionālistu kungi jo jūs esat kļuvuši par šī eksperimenta upuriem!! Ar jums manipulē cilvēki kuriem ir nospļauties par Latvijas nākotni!!!Runājot par sliktu uzvedību tad tā ir sastopama abu tautu vidu un ta nav masveida parādība!!Latvija noteikti nav tā valsts kur ir nacionālā problēma! Visi taču normāli sadzīvojām(izņemot visādus idiotus)!!! Viennozīmīgi krieviem jāpaliek krieviem,latviešiem jāpaliek latviešiem un kopā jāskatās nākotne (jāprot atšķirt patiesie draudi no vēja dzirnavām).

T Tar 11.02.2008

E--- Tautieshi. Eto zh provokacija, staruha kajato s lisoj dohloj, arijskoj vneshnostju i Ve4noj bolju tak skazatj pisaninu razvela. Vidatj v tramvae mesto ne ustupili, nu i esesenna Krievi vinovaty. =) Milaja babulja- takogo zakona tebe ne vidatj i zhitj my v Latvii Budem druzhno s Latishami. Poetomu ne vajdonj, a lu4e obratisj v bjuro ritualjnih uslug- tam tebe pomogut =)

C catwalk 16.03.2009

Такие как Вы, уважаемый, загнали страну и народ в нищету и сплошные унижения. Вместо того чтобы зацикливатся на своих нацистских взглядах, подумали бы как вылести с последнего места в Европе по эффективности мер борьбы с кризисом. Посмотрим как Вы будете боротся за чистоту латышской нации и государственный язык, когда Латвию купят за долги...

J Jolka 16.03.2009

Kur vispār skatās sudzibas.lv administrācija????? Šī tak ir viss īstākā naida kurināšana, par ko ir kriminālā atbildība paredzēta!!!
Pilnīgi piekrītu Andrejam, ka šitos visus slimos nacionālistus vaidzētu deportēt uz neapdzīvotu salu un tad lai arī savā starpā tur skaidrojās, kurš kuru okupēja utt. Un beidziet vienreiz maitāt dzīvi NORMĀLIEM cilvēkiem, kas te dzīvo un audzina savas ģimenes.
Mēs visi dzīvojam vienā valstī ar nosaukumu Latvija un šī zeme pieder mums visiem bez atšķirības vai tu esi krievs vai latvietis.
Un "dzīvnieki", kā jūs te krievus saukājat, šo vardu tik pat labi var attiecināt arī uz latvieti vai kādas citas tautības pārstāvi, kurš ir deģenerējies un neievēro sabiedriski pieņemtās normas.

H heartsniper 17.12.2009

Ja tevi satiksu, tu man pa ebalu dabusi!

A Agnese 17.12.2009

KUR IR MODERATORI VAI INTERNETA POLICIJA??????
TAS IR AICINAJUMS UZ RASU NAIDU!!!