www.sudzibas.lv LV ROADS Slikta attieksme pret darbiniekiem

LV ROADS - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Suņa darbs apstākļos, kad lietus līst un vēju pūš un vēl ņirgājoties pasaka ko tik lēnu strādā, kad esi salijis un jau esi slims. Jā. Bija slimības lapa man, jo biju apaukstējies un sekas joprojām ir. No rītiem pat grūti elpot ir. Un ņirgājas 22 jauns šmurgulis, saucamais brigadieris! Par slimības lapu un komandējumu naudu nesaņēmu nedēļas beigās, bet saņēmu nākošajā mēnesī kopā ar algu kā grāmatvede raksta. Kontā man ienāca maksājums par darbu novembra mēnesī, bet slimības lapa un komandējuma nauda neienāca.

G Gulbenietis 25.11.2022

Ejot strādāt ceļu darbos ir jāsaprot, ka vai +30 vai -30, maksās par padarīto darbu. Līdīsi meliorācijas trubās, tās vēlā rudenī tīrīt. Ko tu gaidīji no šī darba? Ja nav hvatkas un veselība ir slikta, jāsēž birojā.

Normunds Ivanovs 25.11.2022

bet samaksai jābūt atbilstošai un attieksmei pret strādneiku nedrīkst būt kā pret suni vai kā vergu.

Normunds Ivanovs 25.11.2022

Tāpēc LV ROADS i nav kas strādā!

Good Intentions 25.11.2022

Tagad daudzās vietās eksplotē taču pats nesaprati uz ko parakstījies? Ja esi starp lēnākajiem uz ko tad abižoties? Es savā laikā celtniecībā esmu strādājis un savstarpēji tur var būt tāda vārdu apmaiņa taču darba diena beigās visi draugi.

Normunds Ivanovs 25.11.2022

tur ņirgājas par darbinieku-divi ekskavatora kausi ar granti jāizlidzina ar lāpstu,bet bita traktors ar ko varēja to izdarīt. Tā pat melnzemi divi kausi kurus varēja izbērt pa kaudītei,izbēra vienā kaudzē,un ar ar lāpstu vajadzēja to iznēsāt un vēl neapmierināts šmurgulis 22 gadīgs,ko tik lēnu strādā!

Good Intentions 25.11.2022

Jūtīgiem cilvēkiem un īpaši tiem kuriem sarežģīti pielāgoties šādā sfērā nav ko darīt. Lielākā daļa, kas šeit sūdzās par veikaliem un darbiniekiem vienkārši salūztu.