Luminor-Nordea - Sūdu banks

Продолжение приключений с luminor.10. 01.20. Утром посетив центральный офис банка на skanstes, написав жалобу на некомпетентнось их сотрудников и получив гарантию что получу новую карту с 16: 00-18: 00 в отделении spice в тот же день спокойно после работы поехал получать карту и с желанием и с новой картой пройтись по магазинам но не тут-то было,30 мин прождав в очереди получаю ответ от сотрудника банка что в их системе отмечено что получение карты по почте! Остался я на выходные без денег а снять нал естественно с комиссией! Как объединились, оптимизирлвали общую систему так полный отстой с этим банком! Похоже буду переходить в другой банк а то этот маразм с luminorom уже достал.

L Linda_J 12.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 12.01.2020

Varat iedomāties, ka ne visas personas, kas raksta šeit ir šaubīgas?
Toties izstāstītā situācija, ir diezgan bieži sastopama ne tikai bankas sektora, bet arī gan juridisko, gan fizisko personu vidū, it īpaši to personu starpa, kas sniedz pakalpojumus.
Un ja dažas personas apzināti nepiemēslotu minēto resursu, viņš varētu būt ļoti noderīgs, tieši negodīgo un negodprātīgo personu atklāšanai…
Ka saka: "Tautai ir jāzina savas valsts varoņi!"