www.sudzibas.lv Lumenix Fabrika nav pasūtīto logu

Lumenix Fabrika - nav pasūtīto logu

Lumenix Fabrika - nav pasūtīto logu

Septembra vidū pasūtīju logus Lumenix Fabrika. Izgatavošanas termiņš ar montāžu tika noteikts 5 nedēļas. Oktobra beigās pats sāku interesēties, kad būs. Zvanīju menedžerim, kas pieņēma pasūtījumu – atbilde – nav konkrēti zināms, aizkavējas. Neesot stikla pakešu, jo kaut kas salūzis. Zvanīju montāžas meistaram – pateica, ka nezin neko, jo šai firmā nestrādā, atvedīs uzstādīt tad, kad viņam iedos logus. Vadības uz vietas vairākas reizes nebija, ražotnes meistars atbildi nevarēja sniegt, jo atkal neesot materiālu, no kā izgatavot. Meistara palīdze noteica, ka plāni mainoties katru dienu. Menedžeris sacīja, ka logi vēl jāgaida, izgatavošanas termiņš ieildzis, bet nav precīzi zināms, uz cik ilgu laiku. Varbūt nākamnedēļ jau būšot, jācerot. Bet tagad ir jau novembris! Lūdzu atlaidi par izpildes kavējumu – nevarot piedāvāt, to var tikai vadība, kuras nav uz vietas. Logus joprojām gaidu. Jau nezinu, kur vērsties, lai saņemtu. Jo atbilde ir tikai – mēs nevaram pateikt, kad būs gatavi jūsu logi!

I