Ludzas pilsētas centra veikals Stacijas ielā 30 - Slikts serviss, bojātā produkcija

Labdien! Šajā veikalā pēdējo reizi pērkot sveramo malto gaļu, biju patiesi šokēts, jo cauri vitrīnai redzēju, ka maltajā gaļā ir iemesti balti diegu atgriezumi! To visu ieraudzīdama pārdevēja, aši ar kailām rokām tos izņēma laukā. Dažkārt nākas nopirkt svaigas gaļas produktus, kurus mājās atverot nākas konstatēt, ka produkti nav pirmā svaiguma. Jāteic no higiēnas viedokļa, acīmredzot kaut kas ir nogājis greizi! Arī svaigi ceptajās bulciņās, viendien gadījās trāpīt cilvēka matam! Jāpiemin, ka arī kasiere Jeļena ir diezgan neaudzināta un ir redzēta, kā izrunājas pircēju klātbūtnē! Žēl ka, kasierēm nav iemācīta pavisam primitīva lieta, kā sasveicināšās ar katru pircēju!

C