Ludmila Koroļova LNĪPA sert 035 - Likumu neievērošana

Ir pavasaris - gada atskaišu laiks. Un mēs atkal bezcerīgi no namu pārvaldnieces Ludmilas Koroļovas gaidām atskaiti. Saskaņā ar dzīvojamo namu pārvaldīšanas likuma 15. Panta (1) tāda jāsniedz katru gadu. Pēc gandrīz 2 gadiem, kopš Koroļova pārvalda namu ūbeles ielā viņa nav papūlējusies noslēgt pārvaldīšanas līgumu saskaņā ar dzīv. Namu pārvaldīšanas likuma 10. Pantu un nav reģistrējusies pārvaldnieku reģistrā saskaņā ar 18. Pants (1) . Izrakstot rēķinus netiek ņemta vērā Latvijas likumdošana un aktuālie tarifi. Darbu kvalitāte un komunikācija ir ārkārtīgi zemā līmeni. Pilnīgi tiek ignorēta valsts valoda. Ja nevēlaties problēmas ar sava nama pārvaldīšanu, nekad neizvēlieties Ludmilu Koroļovu par savu pārvaldnieci. Viņa ir pilnīga nejēga namu apsaimniekošanā.