www.sudzibas.lv Lucky Streak / LSK Studio Slikts serviss, slikti darba apstakli

Lucky Streak / LSK Studio - Slikts serviss, slikti darba apstakli

"Lsk Studio" Vai "Luckystreak" azartspeļu operators.
Esmu atnācis stradat kompanija jau ar iepriekšējo 3 gadu pieredzi ka spēļu prezentētājs (game presenter) . Jau intervijas sakuma kad galvenais menedžeris jeb cilvēks kurš pieņem uz darbu intervijas garuma Saka runāt par to, ka kompanija ir bezmaksas "roltons" un par to kā pēc korporatīviem drīkst ņemt majas bezmaksas mērci majas, galva sanāca zina par to, ka kaut kas tur isti nav labi. Bet tomēr esmu izlēmis pamēģināt savas spekus un aiziet stradat uz šo kompāniju. Nakamdien pēc intervijas man uzzvanīja tāds pats menedžers ar vārdiem "aizmirsu tev vakar pazvanīt, tu esi pieņemts", otrais zvans, ka kaut kas tajā luckystreak nav pareizi darbojas.
Pēc tam bija apmācībā. Tur viss bija diezgan profesionālī. Tajā nedēļas laika bija jāaiziet cauri maksas veselibas pārbaudi, kura maksāja 40€. Maksāt vajadzēja no sava maka. Pēc tajās apmācības Sakas darbs. Un tur isti viss paradījās, kad sēdējis pie galdiem, jau pirmaja diena sistēma vissu laiku lago, tik stipri ka pat nevar normāli un profesionālī padarīt savu darbu. 3 no 27 galdiem skneri dzivo ar savu dzivi. Ka secinājums: skenerī un sistēmā nedarbojas pareizi, vajag visu laiku parskanet kartes. Un skatoties uz to vissu, vel ir sodu sistēma, kur par to sistēmas bojājumiem, un to ka nevar pat normāli profesionālī stradat, sliktas aparatūras dēļ, no darbinieku algas mēneša beigas ņem naudu. Ir ari zina, ka regulāri par darbinieku algu taisa korporatīvus, kurus pēc tam no algas izņem, nejautājot, vai darbinieks grib apmeklēt tos korporatīvus vai ne.
Pēc nostrādātajā mēnesī aizgāju prom no šajā vieta, un nevienam neiesaku mēģināt savus spēkus šajā darba, pie šajā darba devējā.