Lucavsalas Senukai/ Auto stāvvieta Lucavsalas ielā 3 - Nepatīkama pieredze iepērkoties

23.08.2023 dienas vidū biju iepirkties Lucavsalas Senukai veikalā, iegādājos sev nepieciešamo preci un pasūtīju lielāka gabarīta preci ar iespēju saņemt to vakarā. Vakarā 19.00 ierodoties pakaļ pasūtītajai precei konstatēju, ka nevaru atkārtoti reģistrēt auto stāvēšanai pie veikala. Iegāju veikalā, lai noskaidrotu, kā man rīkoties, uz ko darbinieces atbildēja, lai maksāju par stāvvietu, pavadzīmes izrakstīšana aizņēma ne vairāk, ne mazāk, kā 15. min, jo īsti nebija skaidrs, kā to darīt. Labi, visu saprotu, cilvēciskais faktors, kamēr tiek veiktas apspriedes ar kolēģiem par pavadzīmes noformēšanu un pareizu datu ievadīšanu, nolemju, ka labāk būs aizbrukt, novietot auto blakus benzīntankā. Iznākot ārā konstatēju, ka sods jau ir! Tātad, atliek secināt, ka STRONGPARK darbinieki vaktē katru auto!
Izcils serviss. Sabojāts noskaņojums, nevis iepirkšanās prieks, tādam jābūt šī veikala sauklim!
Palasot sūdzības ir skaidrs, ka Strongpark ir negodīgs uzņēmējs, bet te jau savas biznesa attiecības ir jāsakārto šiem abiem uzņēmējiem savā starpā, jo pateicoties Strongpark negodīgajam pelnīšanas mehānismam klientus zaudēs Senukai!
Sodu samaksāju, bet mieles palika. Turpmāk braukšu pāri tiltam uz Depo, gan stāvvieta bezmaksas, gan darbinieki zin ko dara!