www.sudzibas.lv LU PPF LU PPF psiholoģijas fakultāte

LU PPF - LU PPF psiholoģijas fakultāte

Kādas jums ir atsauksmes par šo iestādi?

R Rita 03.07.2008

Neieteiktu.Daudz kas pašam ir jādara un lielākā daļa pasniedzēju nav saprotoši.

K Kristīne 12.07.2008

Hmm...godīgi sakot, viena no augstākās izglītības raksturīgām iezīmēm ir tas, ka tiešām daudz kas ir jādara pašam un šajā ziņā LU PPF neatšķirās no citām fakultātēm. Man ir paziņas, kuras tur mācās, - neesmu dzirdējusi no viņiem par PPF neko sliktu.

L Lauma 24.08.2008

Esmu absolvējusi PPF (Psiholoģijas prog.), neko sliktu kopumā nevaru teikt. Pasniedzēji ir saprotoši, protams, normas robežās, ieinteresēti veiksmīgā sadarbībā ar studentiem, pozitīva attieksme. Studentu servisā strādā ļoti attsaucīgi un pretīmnākoši cilvēki, ta kā ar Info plūsmu arī viss kārtībā. Šī fakultāte nebūs piemērota tiem, kas vēlas slinkot visu laiku, kā arī plaģiātismu šeit nav vēlas izmantot. Kā jau visās normālās mācību iestādēs, ir darbu nodošanas termiņi un prasības, kas jāievēro, ja to dara, tad viss ir ok.

A andrea 28.09.2008

Es neieteiktu LU PPF Skolotāju programmas, nebūs līmenis, ar kuru spēsiet strādāt skolā vai citā iestādē( saku pēc pieredzes), ja gribat tikai diplomu, tad jā vai arī strādājat un gribat tikai atsēdēt...
Piemērotāks būtu Liepājas Pedagoģijas Institūts:)

ž Žanete 17.10.2008

Esmu tur mācījusies un varu teikt tikai to pašu labāko!!! Zināšanas, kuras ieguvu tur lieti nodereja arī studejot magistratūrā citā fakultātē. profesionali, zinoši, pretimnākoši, nu vienkarsi fantastiski pasniedzēji. Protams, daudz jādara pašam. bet tur jau ir tā sāls, ja pats esi izurbies visam cauri, tad arī zini. ja es būtu darba devejs, tad attiecīgaja darba pieņemtu tikai so fakultati beigušos. ja ir doma tikai atsedet lekcijas tad iesaku doties uz RPIVA

B Baiba 17.10.2008

Pati pasreiz studeju saja fakultate 2.kursa, neko sliktu nevaru teikt, ja salidzina konkreti ar RPIVu, tad nav TIK daudz referatu jaraxta, manas klasesbiedrenes, kas tur macas sudzas, ka nenormalaka slodze, mums viss ir normas robeza, vismaz mana profesija, ka citiem nezinu...

S santa 07.07.2009

ja tikai jaunā programma māksla ir neizdevusies

I Imants 07.07.2009

Tur sūdu [slēpt]@

I Irina 17.07.2009

pati pabedzu šo fakultati gadu atpakaļ.varu teikt, ka nekas labs nav tur.ja gribat zināšanas, tad iesaku izvēlēties citu mācību iestādi.nomācījos tur 5, 5 gadus par angļu val.skolotāju.tagad iešu mācīties uz filologiem, jo zinašanas ļoti trūkst.

M M 13.07.2010

Nu programmas ir daudz un dažādas, tā pat arī pasniedzeji, šur tur ir lietas, ko varētu uzlabot, bet kopumā esmu apmierināts ar studijām PPF. Katrā ziņā vismaz skolotāju programmās visi, kuri kaut cik cenšas parasti visu bez problēmām nokārto un zināšanas ir pietiekamas.

. ...................... 14.07.2010

Hmm

B bogdanovich.e.78 15.09.2013

Русским учиться там очень тяжело