www.sudzibas.lv LU JF Ko domājam par LU JF?

LU JF - Ko domājam par LU JF?

Labdien! Sūdzības nebūs (pagaidām). Vienkārši gribētos dzirdēt atsauksmes par Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti.
Būšu tagad 2.kursā. No mīnusiem ir pārāk liela (jo īpaši krīzes laikā) maksa par studēšanu.

Добрый день. Отзывы по поводу Юр.фака ЛУ?!
Сам учусь на 2 курсе. Из минусов это высокая плата за учёбу.

E

B Baņkieris 29.08.2009

Studiju maksa mūsu valstī ir ļoti augsta un neatbilst saņemtajam pakalpojumam.
Es studēju vienā augstskolā, maksāju 600Ls par semestru, tātad par mācību gadu sanāk 1200Ls. Vēl man par savu naudu jāpērk ir mācību grāmatas, kuras nebūt nav lētas un izvēles arī nav, jo katrs pasniedzējs strādā pēc grāmatas, ko pats ir uzrakstījis, tāpat pasniedzēju darbs arī ir zem katras kritikas!
Es saprotu, ka šiem pasniedzējiem nav iespēja izsisties kaut kur augstāk ar saviem gara darbiem, tāpēc vien saviem studentiem viņi var savus murgojumus iesmērēt! Starp citu ir atsevišķi pasniedzēji, kuru grāmatas ir ļoti zemas kvalitātes un neatbilst mūs`dienu prasībām. Bet šis pasniedzējs neatzīst citu autoru darbus, jo slinkums pašam lasīt, bet lekcijās ir neapmierināts, ja kāds izmanto kāda cita autora darbus un sesijā atzīme tiek mākslīgi pazemināta! Ienāk auditorijā un saka- atveriet grāmatu, izlasiet tādu un tādu paragrāfu. Un viss! Pārejā laikā notiek viss kas, bet ne mācību process! Tad rodas jautājums, par ko es maksāju šādu naudu?
Vispār man nav saprotams, kāpēc mūsu augstskolās pasniedzēji liek pārrakstīt grāmatas???
Tāda lūk ir mūsu augstākā izglītība!!!
Tikai maksa ir augstākā, bet izglītība varētu atbilst vidusskolas līmenim!!!

E Eduards 29.08.2009

Pilsētniek, paldies. Jūtu līdzi. Starp citu par kuru iestādi iet runa?

J Jerry 24.01.2010

Zinot mūsu LU JF 2.kursa studentus pat varu iedomāties kurš lien vienmēr katrā curumā, un, visticamāk šo jautājumu uzrakstījis! :D Nekā personīga, vienkārši nejausi šo ieraudzīju - smiekli nāk.
Ja par LU JF - viss forši, pilnīgi esmu a visu apmierināts. Maksa - piekrītu, parāk dārgi!