LU BSA RTU - Studēšana.

Esmu dzirdējusi daudz sūdzību par universitātēm, akadēmijām un augstkolām. Vēlos studēt kaut ko saistība ar mākslu, vai jūs nevarētu ieteikt kādā kur labāk?

K

A alexa 19.05.2009

Ar mākslu Latvijā ir saistīta tikai mākslas akadēmija...bet vispār katra zinātne ir sava veida māksla..neesi tik slinka pacel savu pēcpusi un pati aizej un painteresējies - kas, kur, cik utt...a to sagribējusi te lai viņai pienes visu uz paplātes...māksliniece..

L lee 20.05.2009

BSA noteikti ir labākā skola ever :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

A Aiga 28.05.2009

pie paplātes, ne paplātes, par to runa tagad neiet, varbūt cilvēks nevar, vai atrodas tālu. Un prasa, lai iesakām tikai skolu, a juus uzbraucat. Taisnība, tagad par daudzām valsts iestādēm sūdzas. BSa patiešām laba.

J Julija 25.06.2009

Es neieteiktu BSA. Macos tur jau 4. kursā Tiesību zinātnes fakultātē. Tas ir šausmas. Pasniedzēji nenāk uz nodarbībām...Macību daļā vispār strādā bezkainīgās meitenes.

D Džerēna 26.06.2009

Tie, kas stude BSA viena daļa domā, ka ASV ir Eiropā, domāju neko labu tas neliecina par skolas līmeni!

J Julija 11.11.2009

Džerēna, kadas mulkibas jus te runajat?