www.sudzibas.lv LTV7 ''Latvijas stāsti'' Valsts valodas nelietošana

LTV7 ''Latvijas stāsti'' - Valsts valodas nelietošana

Šovakar skatījos iekš LYV7 radījumu ''Latvijas stāsti''
Raidījumā viss bija ierunāts Latviski līdz kādā brīdī intervējot basketbola kluba Ventspils karsējmeitenes, zem viņu sejām viņu vārdi bija uzrakstīti krieviski ,bet latviski nekas par viņām netika minēts tikai intervija bija latviski!

Kāpēc raidījumam jābūt Latviski ,bet bezsakarā krieviski jāraksta par šo personu? Tas būtu tikai loģiski ,ja zem personas būtu teksts latviski nevis krieviski! Neesmu nekāds speciālists ,bet vai šis nav valsts valodas pārkāpums?
Es saprastu ,ja krievu valoda būtu otra valsts valoda tad tur varētu būt rakstīts krieviski ,bet tā nav! NU KAS TAS PAR ĀRPRĀTU?

G

Ausainītis 17.03.2012

Sveika Taņuška! Tu pēc vakardienas vēl dzīva?

Ausainītis 17.03.2012

Taņuška, tu esi slima? Laikam par daudz zirņus vakar saēdies, tādēļ arī sava pirdiena skaņu esi sajaukusi ar šāvieniem. Gadās arī tā.

Ausainītis 18.03.2012

Taņuša, neēd tik daudz zirņus, tas kaitē tavai veselībai!

Ausainītis 18.03.2012

Nabadzīte! Iedzer labāk rīcineļļu!

Ausainītis 18.03.2012

Танюша, мне тебя жалко, выпей ка 100 грамм касторного масла, сразу станет легче!

Ausainītis 18.03.2012

Taņuša, kur tu šeit redzi fašismu? Vienīgā, kura solās visus nošaut, esi tu pati.

Ausainītis 18.03.2012

Танюша, как тебя звали раньше?

Ausainītis 18.03.2012

Смотрю, что то знакомое! Думал, тебя уже нет в живых!

Ausainītis 18.03.2012

А ты какой дурой была, такой и осталась. Думал, что поумнеешь!

Don McKay 20.03.2012

Вот же беда у латышского народа - надпись на русском на ЛТВ7, а других проблем у нас нет. Иди работать.