www.sudzibas.lv L"T sadzīves atkrutumu izvešana Noslēgta līguma noteikumu nepildīšana

L"T sadzīves atkrutumu izvešana - Noslēgta līguma noteikumu nepildīšana

Ši firma nepilda līguma noteikumus! Man no 2010.g. decembra beigam stāv pilns koteiners ar sadzīves atkritumiem!Es dzīvoju privatmājā!Kad zvanu uz apkalpošanas centru, man tikai sola un sola, ka izpildīs darbu!!!NEKĀ NEBIJA!!!Kā stāv pilns konteiners, tā arī stāv!
Es nezinu, es uz savas ādas to izjūtu, piedāvāju jums arī padomāt, kuru firmu izvēlēties.
Un starp citu, kad vienu reizi viņi galu galā atbrauc savākt sadzīves atkritumus, un paņēm līdzi maisus, kas stav blakus pilnam konteineram, viņi atsūt rēķinu, it kā mēs saucam viņus papildus!!!
Šīs karš ar šo firmu jau iet mēnesi!!!Un bez izmaiņam!!!

K

E Evelīna 29.01.2011

Kad Es izmantoju šīs firmas pakalpojumus, nekad nevarēju zināt vai viņi atbrauks:( Vienmēr meloja un teica ka mēs pārāk ilgi guļam un neizvedam konteineru, vai arī ka konteiners esot bijis pārāk tuvu krūmiem un nav varējuši viņu saskatīt:D Tad man apnika un es pārslēdzu līgumu ar ZAAO un nu jau gadu kā nav nekādu pārpratumu:))
Un to ka šoferis var atļauties kliegt uz grūtnieci kas izgājusi pajautāt kādēļ tā, tas jau nu izsaka vissu.

Z Zinaida 30.01.2011

Dengi estj-Kirill Petrovi4, deneg net-pizda i svolo4.D)))))))))))))))))))))))))

V Velta 31.01.2011

Mums premjers ar gripu saslimis, a Tu te par savu atkritumu čupu tramdies..

P Piekasīgā! 31.01.2011

Paņem visus tos miskastes maisus pilnos un aizved uz viņu biroju un noliec tur, lai tad paši pēc tam savāc... Vienkārši ieej iekšā, pasaki, ka Jūsu konteineri nav izvesti (adrese) jau tik un tik ilgu laiku, lai gan līgums ir noslēgts, noliec savus maisus un ej projām, tad lai tās sekretāres pašas arī vāc. Kāds paziņa man šādi izrīkojās, jo konteineru neizveda viņam kādus divus mēnešus, bet līgums bija noslēgts un viss ok. Divas reizes šādi viņš izrīkojās, pēc tam uz reiz mācēja iebraukt pēc konteinera satura, vispār nekādu problēmu jau labu laiku vairs nav bijis pēc šiem incidentiem! :)

Z Zinaida 01.02.2011

Ja vsjo sobiraju, nazovite tolko svoi adres, skoro priedu!