www.sudzibas.lv L"T (Hoetika) Atkritumu neizvešana

L"T (Hoetika) - Atkritumu neizvešana

Neizved atkritumus aizbildinoties ar neizbraucamu ceļu, lai gan pa ceļu mierīgi var izbraukt ar vieglo auto un ceļš tiek regulāri notīrīts no sniega.
Viņi pat nav bijuši pārbaudīt ceļa stāvokli, šoferis vienkārši apskatās, ka ielas turpinājum nav notīŗīts ar sāli un izlemj tālāk nebraukt. Un tā kopš Ziemassvētkiem atkritumi nav izvesti vairākām mājām.

R

E Esesesseseseseses 05.01.2011

Rūdolf, Tu esi pilnīgs IDIOTS!!! Ja domā, ka ar savu sūda bizbizmārīti vari izbraukt pa divām šaurām risēm, tad arī 3 asu smagais izlīdīs, tad Tev vēl ir bērna prātiņš!!! Ieliec savu miskastes sainīti un pats aizved uz Getliņiem, deģenerāts sīkais!

Z ziema 05.01.2011

Jā Rūdolf, Tu laikam neko nesaproti -Tava mašīna salīdzinot ar Hoētikas ir stipri mazāka.

I Imants 05.01.2011

Pareizi, jo šoferis atbild par avarijām un sekām ! Kā arī Tev nav un nebūs naudas, lai apmaksātu atkritumu izvešanas operātora izmaksas auto evakuācijai. Līgumā ir punkts "... neizved, ja nav nodrošināta iespēja piebraukšanai pie atkritumu ņemšanas vietas..." ? Sūdzies savai pašvaldībai, domei, saeimai... par cēļiem, nevis par atkritumniekiem !

L Lillijastante 08.01.2011

Ja jau var ar vielgo mašīnu izbraukt, tad taču var ar smago mašinu arī. Kas tad tās par muļķībām? Rūdolf, ko viņi tev mēģina iestāstīt???

E Esesesseseseseses 08.01.2011

Lillijas Tante, padumjāka esi vai??? neatšķir kādi izmēri ir vieglajam un smagajam? Tādas debīlas tantes un onkuļi arī saeimā tup un bardaks valstī!!!

V Vitālijs 14.02.2011

Man ar firmu L&T nav bijušas nekādas problēmas, atskaitot to, ka vienreiz pa telefonu viena vecene negribēja ar mani runāt latviski. Pa krieviski vien buldurēja līdz kamēr teicu, ka nemaksāšu ja mani nesavienos ar latviski runājošu cilvēku.

C Ciemats 25.03.2011

Šim kantorim ir sistemātiska tieksme nepildīt savus pakalpojumus! Turklāt maksu gan grib saņemt! Ja es varētu labprāt atteiktos no viņu pakalpojumiem, bet viņi jau ir nodrošinājušies lai nebūtu konkurentu. Mums arī jau no Ziemassvētkiem neizved! Bet reiķinu par neizpildītiem pakalpojumiem gan piesūta.

E Esesesseseseseses 25.03.2011

Ciemats, nu neticu es Tavam teiktajam, ka L&T nepilda savus pienākumus, jā ir bijušas aizkavēšanās, bet cepuri nost, kaut nakts laikā, bet konteinerus izved! Kas attiecas uz konkurenci. Vari i-netā sameklēt, ir, vismaz Rīgā vēl 3 firmas, kuras nodarbojas ar sadz.atkritumu utilizāciju. Un pats beidzamais, pasaki tagd, kurā djerevnjā Tu dzīvo djerevņa? :D :D :D :D :D :D

A agnese2003 19.01.2012

Es piekritu Ciemata teiktajam. Jo pati saskaros ar tadu problemu ka atkritumu neizvesanu, jau no 2011 gada maija lai gan rekini bija nomaksati. Zvanit viniem zadalbalisj, jo rezultata nekada. Pec tam kad vini neveda prom atkritumus mes parstajam maksat, bet rekinus suta, it ka mes butu viniem parada un ka vini visu so laiku ir vedusi prom musu atkritumus. Es nesaprotu par ko tad nauda maksajas uz priek6u, un vispar ka tas var but ja cilveks nav samaksajis rekinu par izvesanu kas tikai vel bus, vini parstaj izvest atkritumus, bet naudu tik un ta pieprasa un suta parada rekinus par to ka it ka atkritumi vesti ara. Zvaniju uz vinu kantori kur man pateica ka man ir jamaksa (ka esot parads un viss) pat ja nav vests ara. Tur vini visi labi ir iekartojusies. Ir loti liela kare atteikties no vinu pakalpojumiem, jebkuram normalam cilvekam ir skaidrs izlasot ligumu ka vins ir sastadits ne jau cilveku laba, bet gan vinu pasu laba. Splasnaja prinudilavka.

E elviss 18.03.2014

Kamēr HOETIKA nebija vēl L&T un bija vecie lielie metāla konteineri viss notika perfekti un atkritumi tika izvesti laikā. Kad pārtapa par L&T un nomainīja uz mazākiem plastmasas konteineriem vismaz Rīgas centrā atkritumi tika savākti neregulāri, it īpaši vasaras mēnešos, kad konteineri bija pārpildīti un neizvesti vairākas dienas. Arī ziemā nekas nav mainījies, lai gan ir imformēta L&T un no L&T par darba uzlabojumiem ir vieni vienīgi solījumi.