www.sudzibas.lv LS Transports Krāpšana, slikts serviss, nekorekta attieksme

LS Transports - Krāpšana, slikts serviss, nekorekta attieksme

Saskarāmies ar ļoti nepatīkamu situāciju… sūtījām divas somas no Vācijas uz Latviju, uzrakstījām kurjeram Whatsapp ar jautājumu par to, cik tas maksās, uz ko atbilde bija, ka 70€, bet varbūt, ja būs lielāks svars, tad cena var atšķirties. Uz jautājumu, vai starpība varētu būt kādi 10€, viņš atbildēja, ka jā.
Mēs ļoti priecīgi, piekritām- sūtam!
Piektdien vakarā atbrauc kurjers pakaļ somām. Te saskarāmies jau ar pirmajām problēmām, ka kurjers ļoti nepatīkamā tonī ar mums runāja, ka nezinot kur braukt, jo mēs dzīvojam centrā (kaut arī par to biju brīdinājusi, pirmstam rakstot Whatsapp), un ka viņš īsti nevarot nemaz braukt, jo viņam aizmugurē bija vēlviens buss uz piekabes, kas pārsniedzot svaru.
Uz ko mēs atbildējām, lai ar mums runā mierīgākā tonī, tad visu apskaidrojām, parādījām, palīdzējām. Atbrauca.
Ielikām somas mašīnā ar tekstu, ka tiks maksāts galapunktā. Tajā brīdī šoferis neko neteica par to, ka somas ir lielas vai par smagu un ka būšot jāmaksā vairāk.
Sākumā tika solīts, ka somas tiks nogādātas Rīgā sestdien vakarā/naktī, bet zvanu no kurjera mēs Vācijā saņēmām svētdien 12:15. Atkal ļoti nepatīkamā tonī, ar mums runājot jautāja, kāda bija adrese un telefona nummurs, uz ko mēs atbildējām, ka uz pakas viss ir norādīts. Uz ko mēs atpakaļ saņēmām atbildi, ka viņam esot slinkums kāpt ārā un skatīties. Uz to jau mēs pievērām acis un nosaucām vēlreiz adresi, un piezvanījām draugiem, ka kurjers drīz būs klāt.
Satiekoties kurjers 70€ vietā prasīja jau 120€, attaisnojoties ar to, ka somas esot smagas. Par ko, protams, draugi bija šokēti un tādu summu nebija gatavi maksāt, jo runa gāja pavisam pa citu summu. Ja būtu zinājuši, ka šīs divas somas beigās izmaksās 120€, tad noteikti nebūtu sūtījuši ar šiem kurjeriem. Manuprāt, par jauno summu vajadzēja jau brīdināt somu saņemšanas brīdī Vācijā. Draugs piedāvāja viņiem tos runātos 10€ vairāk- tas ir 80€ par abām somām, ar ko, protams, kurjers nebija apmierināts un nepiekrita. Kaut arī tā bija summa, ar ko mēs rēķinājāmies.
Saņemam atkal mēs Vācijā zvanu no kurjera, ka somas esot smagas, jāmaksā 120€ un tā tālāk.. uz ko mēs atbildējām, ka somu saņemšanas brīdī par somu smagumu neviens nerunāja. Persona, ar ko tajā brīdī runājām, uz to atbildēja, ka viņš somas nav ņēmis, ka viņš pie mums nav bijis, ka tas bija šoferis. Uz ko mēs atbildējām, lai tad sazvanās ar šoferi un noskaidro, kāpēc nav brīdinājis par to, ka somas ir smagas un summa būs lielāka. Šoferis gan izrādās tajā brīdī bija blakus, bet uz to arī īsti skaidru atbildi nesaņēmām. Mūsos arī nemaz īsti neviens negribēja klausīties, tikai pārtrauca mūs un neļāva neko pateikt līdz galam.
Draugs viņiem deva 80€, par ko abi kurjera darbinieki nebija apmierināti un, ņemot somas, uzklupa virsū mūsu draugam.
Vienu somu izdevās dabūt, bet otra joprojām palika pie kurjera (svētdienas pēcpusdiena) un atdot viņš viņu teicās tikai tad, ja mēs paši brauksim uz VALMIERU tai pakaļ, pluss vēl samaksājot visu summu (tas ir 120€) pluss jau tad prasa vēl kaut kādus PVN, braukšanu uz Rīgu un vēl viskaut ko.
Uzrakstīju smuki viņam vēlreiz whatsapp, lai atdod LŪDZU somu. Uz ko pēkšņi viņš man atsūtīja izcenojumu pakām, kuru iepriekš mēs nebijām redzējuši, jo šī kurjera nummuru atradām caur paziņām. Uz ko es viņam tā arī atbildēju, ka izcenojumu pirms tam nebijām redzējuši, ka neatradām caur Facebook un, ka pirmstam viņš mums viņu nesūtīja.
Uz ko viņš atkal nesmuki atbildēja, ka, kur tad mēs esam viņu atraduši, ka ss.lv esot tas pats ielikts.
Tad atkal saņēma zvanu mans draugs Vācijā no šī kurjera, kaut arī īsti nesapratām, kāpēc viņš viņam zvana. Ar tekstu, ka somu mums nedabūt, jābraucot uz Valmieru un, ka summa ir 120€ pluss viss pārējais viņa piedomātais. Uz ko mans draugs viņam, protams, atbildēja, ka tomēr tika runāts par citu summu un, ka tā atšķirība starp runāto summu un gala summu ir pārāk liela. Tad kurjers atkal sāka viņam jautāt, kur tad mēs viņu esam atraduši, ja jau neesot redzējuši izcenojumus un, īsti mūs nemaz nelaižot pie vārda, atkal teica tik savu sakāmo. Tajā pašā skaitā nomelnojot mani, ka ko es viņam rakstot, ka nesaprotu pati ko rakstot un , ka es viņam varot nerakstīt un tā tālāk.
Kaut arī pievienotajās bildēs ir redzams, ka es viņam rakstīju ļoti pieklājīgi un pavisam noteikti nebiju pelnījusi šādu attieksmi.
Pēdējais mūsu piedāvājums bija, ka viņi nogādā somu līdz 21:00 svētdienā norādītajā adresē par norunāto summu (80€) vai arī mums nāksies rīkoties jau citādāk. Uz ko īsti konkrēta atbilde netika sniegta un, protams, līdz 21:00 soma arī netika atgādāta.
Vēlreiz viņiem zvanījām pirmdien ar cerību somu tomēr dabūt, jo somas vērtība nebija maza. Pat piekritām maksāt visu viņu prasīto summu, lai tikai varam atgūt visas mantas. Uz šo zvanu sākumā viņi mums piedāvāja tikties Rīgas centrā, lai saņemtu paku, uz ko mēs, protams, nepiekritām, jo sarunāts ir no adreses līdz adresei. Tad viņi teica, ka var ceturtdien no rīta atvest uz norādīto adresi. Nav baigi ātri, bet nu labi- piekritām. Jautājot, ap cikiem varētu būt paka, vismaz kurā dienas pusē, persona atbildēja, ka nezina, ka varbūt 10 vai 11 vai 12. Ok, saprotam, ka dienas pirmā puse, vismaz kaut kas skaidrāks. Ceturtdien no rīta gaidījām kurjera zvanu, kuru tā arī nesagaidījām. Nācās zvanīt atkal pašiem. Uz jautājumu, kur jūs esat un cikos mums jūs gaidīt- atbilde jau bija, ka viņi varot tikai vakarā, jo bijusi aizķeršanās no rīta. Interesanti, ka par to mums neviens nebūtu paziņojis, ja paši viņiem nepazvanītu. Mums taču arī ir darbs un mēs ne vienmēr varam, kad viņiem ienāk prātā. Kad jautājām kaut ko konkrētāku par laikiem, mums tikai teica, ka šoferis pazvanīšot. Šoferis informēja, ka var tikai vakarā atvest, taču nevienam tas vairs nederēja, kā rezultātā nācās braukt pakaļ somai pašiem.
Somu beigās dabūjām ceturtdienā jau ap 13:15, bet nu ne tādā izskatā kā mēs viņu bijām atdevuši.
Soma saplēsta un vēl atvērts vaļā rāvējslēdzējs, taču nav saplēsts (zemāk pievienoju arī bildi). Izskats drausmīgs.
Tiesa gan garās sarunās ar šo kurjeru vairs neieslīgām, jo galvenais bija dabūt savu sūtījumu un izbēgt no šī murga.