www.sudzibas.lv LPG City Limfodrenāža

LPG City - Limfodrenāža

Pirms laika iegādājos kuponu uz Limfodrenāžas seansu Brīvības ielā 71a un diemžēl aizejot ļoti vīlos par vietu, kas īstenībā piedāvā solāriju, pazīstams kā Sun City. Pirmkārt masāža notiek telpā, kas līdzvērtīga skapim vai priekštelpā aiz aizskariem un neko citu nedzirdi, kā aparāta rūkoņu. Paši ''zābaki'' tiek vilkti uz drēbēm, kas veicina svīšanu. Pierakstīties ar nav iespējams tev vēlamajos laikos. Ja gribat atpūsties, tad šī noteikti nav īstā vieta. Ir labākas vietas!

S SPAlady 13.10.2014

Similarly. I am very dissatisfied with this salon. Procedures do nonprofessionals. When myostimulation administrator does not puts a special gel. The skin may be due to burning. Rude and not willing to do a refund money for substandard treatments. On weekends, they called does not work. Remember these adress and never to go.
«LPG-Beauty», Merķeļa iela 1, Rīga +371 67224822 and «LPG-Beauty», Brīvības iela 71a, Rīga

Аналогично. Я очень не довольна так называемым псевдо салоном. Процедуры делают не профессионалы. При миостимуляции гель не использут. На коже могут появиться ожоги. Хамят и не хотят возврощать деньги за некачественные процедуры. В выходные дни салон не работает. Запомните эти адресса и никогда туда не ходите .
«LPG-Beauty», Merķeļa iela 1, Rīga +371 67224822 и «LPG-Beauty», Brīvības iela 71a, Rīga

Информация о компании:
SIA „K Group”, reģ. nr. 40103786732,