www.sudzibas.lv Love Moschino Nekvalitatīvas preces, atsakās mainīt brāķētās preces

LOVE MOSCHINO veikals Spicē SIA AB MODEKS - Nekvalitatīvas preces, atsakās mainīt brāķētās preces

Nopirkām sieviešu kurpes - laiviņas par bargām naudām. Pirmajā un vienīgajā uzvilkšanas reizē - berž abas kājas sānos. Izrādās - apdares šuves izvietotas nepareizā vietā (neatkarīgas ekspertīzes atzinums). Love Moschino veikala vietējie eksperti (AB Modeks ekspertīze) atzina, ka "viss kārtībā" un kurpes nemaina. PTAC saka, ka no 2016.gada ekspertīzei esot tikai rekomendējošs raksturs un PTAC vairs neesot nekādu ietekmes sviru uz nekvalitatīvu preču tirgotājiem ... Nepērciet neko Love Moschino Spicē un arī citos AB Modeks veikalos Rīgā! Būs garantētas problēmas ar garantiju :(
Jebkurā gadījumā šajā veikalā cenas krietni augstākas par Eiropas veikalu un Eiropas interneta cenām.SIA AB MODEKS

Ventilators 15.01.2016

Neparvelti un man jau likās kāpēc PTAC pusi no vecās informācijas ir izmetusi ārā kopš palaidusi jauno mājaslapu.

Te ir viens no rezultātiem