www.sudzibas.lv Lotmarka Не дают сдачу, плохой сервисс

Lotmarka SIA - Не дают сдачу, плохой сервисс

Проезжая по jurmalas gatve 99a, увидели авто мойку с очень привлекательной ценой всего 3 евро,решили помыть машинку,и очень разочаровались,перед нами было еще 3 машины,потеряли время плюс ко всему машину очень плохо помыли,остались грязные размытые полосы,дали 5 евро и наш автомойщик где то затерялся,на вопрос второму автомойщику где пропал его коллега,он ответил что наверно в туалете,по моему можно было дать сдачу а потом уже идти по своим делам,ни чека ни денег ни автомойщика ни чистоты,в конце концов уехали без сдачи с грязной машиной,вот тебе и дешево!!!

D

M moins 14.03.2016

Ja cilvēkam rokas un galva aug no d*sas, gluži kā astoņkājim, tad šim portālam vienmēr būs saturs...Kas liedz paņemt ūdeni no mājām, aizbraukt k.kur pie dabas un pašam nomazgāt auto??
Vismaz jau nu nepublicēs te par sevi neko sliktu, ja nebūs auto pienācīgi nomazgājis...

D deponent 14.03.2016

Хотел бы посмотреть как моешь ты где то на природе свою машину и сзади подъезжает муниципальная полиция,и как за мойку машины на природе ты платиш штраф в 30 евро ,и у кого от куда что растет,это еще вопрос?!

M moins 14.03.2016

Tipiska lielpilsētas džungļu iedzīvotāja atbilde- daba ir pieejama tikai pilsētas zaļajā zonā, kur saprotams muņiki, nevis stirnas ganās, bet braukt k.kur uz pierīgu jau iestājas centujākļa sindroms- tālu taču, un dārgi...Nesmīdini manas apenes- paņem ģimeni, spaini, švammi, un izbrauc ārpus Rīgas- gan pastaiga svaigā gaisā, gan auto spīd.

K krickc 14.03.2016

moins ti ,srazu ponjatno cto u tebja net masini i mozgov,po vsej vidimosti ti sidis v kakoj i digradirujes

M moins 14.03.2016

Ko tu te gvelz? Kas tev te ''srazu ponjatno'', prozorļivij ti naš? Man ir 2.auto, un ne reizes neesmu maksājis kaut centu, tiem zābakiem mazgātuvēs. Par to te stāsts, nevis par taviem greizajiem, caurkritušā psiholoģijas profesora vērtējumiem...