www.sudzibas.lv Lotilabi.lv Nekompetenta apkalpošana

AtrisinātaĻotilabi.lv atsauksmes un apraksts Salidzini.lv lapā. Vērtējums 5.0 no 5 - Nekompetenta apkalpošana

Labdien!

Vēlos īsumā pastāstīt par interneta veikala ļotilabi.lv nekvalitatīvu apkalpošanu. Pasūtīju telefona aizsargstiklu, saņēmu nepareiza izmēra stiklu. Naudu atgrieza, bet tikai par pašu stiklu, bez omnivas apmaksu, vajadzēja braukt uz viņu ofisu un atgriezt preci, rakstīt iesniegumu, notērēju daudz laika un nervus.
Neieteicu izmantot šī veikala pakalpojumus.

Atbilde no Lotilabi.lv Support Pārstāvja atbilde 02.02.2018

Labdien!Nauda ir atgriezta kopā ar omnivas izdevumiem, atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Hawk 13.04.2018

Uzņēmuma Ļotilabi.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Dainis 30.01.2018

Pēc likuma, jūs pats esat atbildīgs par preces nogādāšanu atpakaļ veikalam, tā kā šī sūdzība ir pilnīgi nevietā.

Hawk 01.02.2018

Sūdzība ir pamatota uz 100%, jo galvenais jautājums ir attiecīgi nekvalitātīvai apkalpošanai, ATSŪTĪTS NEPAREIZO IZMĒRU STIKLS! Tā kā "visgudrākais" sūdzību kritiķis, lasiet informāciju rūpīgāk.