"Lotes dāvanas" SIA - Slikts serviss

2.decembrī pasūtīju preci interneta veikalā "Lotes dāvanas". Maksājuma uzdevums tika apmaksāts 5.decembrī. 12.decembrī sāku interesēties kad varēšu saņemt preci? Uz zvaniem neatbild, rakstīju e-pastu. Atbild, ka visādas tehniskas problēmas. Sola,ka prece būs pēc 15.datuma. Tad it kā būs viss pasūtītais, tad it kā tomēr nē. 20.datumā atkal meklēju kur ir mana pasūtītā prece. Izrādās, ka tā it kā izsūtīta iepriekšējās dienas vakarā un no pasūtījuma ir tikai 50% no satura. Jautāju kad tiks atgriezta nauda par nepiegādātos preci. Uz manu telefona nr. vairs neatbild. Kad zvanu no cita - uzreiz atbild. Beigās ieskaita man naudu 22. decembrī. Saņemu preci 23.datumā un secinu, ka paciņā ir pavisam cita prece, ne to, ko pasūtīju. Tā kā viss šis pasākums ievilkās uz 22 dienām, nolēmu, ka atpakaļ nesūtīšu, jo ja būtu atkal jākomunicē tādā veidā kā līdz paciņas saņemšanai, vienkārši ne laika, ne pacietības... Sev parnožēlu jāsaka, ka man ļoti patīk šī interneta veikala dāvanu piedāvājumi, bet neesmu gatava saskarties ar tādu neorganizētību un komunikācijas stilu.