www.sudzibas.lv Lostworlds.lv Krāpšanas ar pases datiem

Lostworlds.lv - Krāpšanas ar pases datiem

Šī spēle ļaunprātīgi prasa pases datus lai spēlētu spēli luk te pieradījums http://lostworlds.lv/forum.Php?Topic=1189370291&f=main + visādas kreisas naudas apgrozas un krāpšana ar sms sūtot spēlei kredītus jo par sms sūtot sanāk dārgāk maksat neka sūtot caur banku kontu. Viņi tik pat labi var ļaunprātīgi izmantot pases datus ko bērni nosuta nezinot par sekam, so visu šēmu nesen tik pamanīju kad draugos tika reklamets nāciet spēlet lostworldu. Iejot foruma es pilnīga apstulbu ka viņi vel nav sodīti. Si spēle ir pārkapusi loti daudz noteikumus ta ka lūdzu sakiet pasi.

Atbilde no Lostworlds.lv Support Pārstāvja atbilde 16.11.2016

Labdien,
1.Mūsu projektā nenotiek krāpšanās ar kredītiem vai jebkuriem citiem maksas pakalpojumiem, jau daudzus gadus maksa ir nemainīga tiem , sūtot caur sms daļu summas patur mobīlo operātoru kompānijas tādējādi izmantojot kredītkarti apmaksai sanāk divas reizes lētāki maksas pakalpojumi, kā arī ienākot mūsu spēle no citiem sociālajiem portāliem kā draugiem.lv, inbox.lv tur ir vēl dārgāki tie, sakarā ar to ka daļu no pasūtītās summas patur iepriekš norādītie portāli.
2.Mūsu portālā netiek prasīti pases skani, īpaši bērniem , jūsu norādītajā vietnē ir pieņemšana moderātoru komandā, tur arī norādīts spēlētaju vecums no 18 gadiem un arī tiem nav jāsūta pases skans, vienkārši bilde, kur redzams dzimšanas datums, vārds, uzvārds un fotogrāfija, lai pārliecinātos, ka personai ir tiešām 18 gadi, ko norāda arī paši spēlētāji reģistrācijas laikā.
3.Mūsu portālā neapgrozās nekādas ''kreisās naudas'' kā jūs norādījāt, spēles komapānija ir SIA "Web Design Solutions" reģ.nr. 40103963996 uztur šo portālu un godprātīgi tiek maksāti nodokļi no visiem sūtījumiem ko veic portāla lietotāji.

J Janis.berzins35 16.11.2016

Si spele launpratigi prasa pases datus lai speletu speli luk te pieradijums http://lostworlds.lv/forum.php?topic=1189370291&f=main + visadas kreisas naudas apgrozas un krapsana ar sms sutot spelei kreditus.

R Ritvars 16.11.2016

priekš tādām lietam ir Drošības policija nevis sūdzības .lv. un ja esat tik zinošs un droši varat teikt ka tur tiek pārkapti daudzi noteikumi tad vēršaties Drošības policijā ar konkrētu iesniegumu kas tiek pārkāpst utt.

Un lielakajā daļā spēļu kuras spēle 70% bērni, samaksa ar sms ir dārgaka, jo telefons ir katram bērnam un sms nosūtīt var katrs bet kredītkartes izsniedz tikai pilngadīgam personam. ta ir tada apmaksas politika un viņa nav aizliegta. vismaz tada likuma kas to aizliegtu - NAV.

Lostworlds.lv Support Pārstāvja atbilde 16.11.2016

Labdien,

R Roberts 57 26.07.2019
Krapsana

Spele,kur ir maksas pakalpojumi, bet tiklidz esi ieguldijis pie 5000 eiro un esi neapmierinats ar servisu , tevi nobloke un nelauj spelet, neliekat naudu taja projekta , krapnieki un meli

R Roberts 57 26.07.2019

lostworlds.lv