www.sudzibas.lv Lorin frizieres sliktais darbs

Lorin - frizieres sliktais darbs

labdien,visi un visas. esmu ļoti sarūgtināta par šo frizētavu un frizieri,kas ir ar sarkanbrūniem,skruļļainiem matiem un seja ir patumša-runā ar krievu akcentu.
gāju pie viņas apgriezt savus jau īsos matus,kuru gali bija sabojāti. man bija karē griezums un gribēju to pašu karē tikai ļoti īsus. sāka griezt,cik redzu,viss ok. beigās es kaut ko aizdomājos un pasatos spogulī,ka tur kur jābūt karē garajai šķipsnai viņa man nogrieza līdz ar ausīm. domāju,ka viņa taču zin ko dara. sākam žāvēt. viņa izmet frāzi "normāli būs tikai tad kad attaugs".. es sāku domāt,ja smuki apgriež,tad jau nebūs tik traki.. ieveidoja man viņus-es gribēju raudāt.. kauns bija ieiet veikalā brilles nopirkt,jo tie mati bija tik briesmīgi.. savu mūžu tik briesmīgu griezumu jaunai meitenei neesmu redzējusi. Nu kā tā drīkst? ko man tagad darīt?iet uz šo frizētavu un lai par velti man nogriež normāli,ja vispār tur vēl var labot?! lūdzu palīdziet man,jo tagad man mati jātaisa ar sprādzēm aiz auss un es izskatos pēc puišeļa,jo man ir gara seja un tāda frizūra padara mani par briesmoni. godavārds. samaksāju 11,50 eiro,lai gan iepriekš biju frizētavā arī Imantā,kur man karē griezumu nogrieza par 8 eiro.
pirmajā bildē bija mans 8 eiro vērtais uz skaistais karē un otrajā bildē izķēmotie mati,kas vairs nav valdāmi,veidojami un sataisāmi. ir briesmīgi,ka frizieri strādā ar paviršību,jo meitenēm mati ir kā kronis uz galvas,bet dažs labs to paņem un sabojā. dodiet padomu ko man iesākt?vai varu iet uz šo iestādi un panākt griezumu par velti?

U

L lilly 27.06.2014

Pec bildes protams gruti teikt, bet liekas ka vajag izfilet kartigi! Un bija jaiet uz turieni kur vienreiz jau labi uztaisija :) tagad kaut ko gribet jau par velu diemzel manuprat!

P pops 27.06.2014

Galvenais plus tads, ka vini pec kada laika attaugs !

U ubelj1990 27.06.2014

jā, man pie ausīm ir biezs kušķis un ļoti īsi..īsāki nekā aizmugurā, lai gan tas nav tas ko gribēju.