www.sudzibas.lv Lombards24.Lv preces neizsniekšana

Lombards24.Lv - preces neizsniekšana

Ģimenes loceklis ieķīlāja gredzenu lai varētu tikt līdz slimnīcai (kļuva slikti) . summa smieklīga . pa to laiku kamēr cilvēks atrodas slimnīcā aizbraucu ar visiem papīriem uz šo lombardu lai izņemtu gredzenu ( laulību), bet nekā saprotu svešiem nedrīkst atdot labi uzrakstījām ar radinieku pilnvaru uz manu vārdu ar visiem pases datiem un personas kodiem radiņš parakstījās un es braucu atkal kur man atkal pateica ka nekā arī ar pilnvaru gredzenu es nedabūšu jo pilnvara ir jāraksta lombarda darbinieka klātbūtnē tad es jautāju vai viņš pats saprata ko pateica ja jau cilvēks ir ieradies pats prieškam viņam rakstīt pilnvaru uz ko atbildi nesaņēmu . Morāle nedo Dievs ieķīlāt kaut ko un pēc tam nokļūt slimnīcā neko tu atpakaļ nesaņemsi . Sajūta radās tāda ka šī iestāde darīs visu lai novilcinātu laiku ka tik rublīši saskrien (fuj) pretīgi. pats strādāju tirdzniecībā un rakstu pilnvaras uz preču saņemšanu kuru vērtība pārsniedz 1000 Ls šoferiem un nekādu problēmu.
Tāka silti iesaku abdomāt visus par un pret bet šinī kantorī labāk negriesties.

T Tāir 17.08.2011

Novēlu radiniekam drīzu izveseļošanos, bet lombardi ir vietas, kur normālam cilvēkam nav ko darīt!

S Sauliite 18.08.2011

Es gan teiktu, ka pareizi darīja, ka nedeva, bez notāra pilnvaras. Padomā loģiski cik daudz sūdzības parādītos, ja radinieki tāpat vien varēs sākt izpirkt svešas mantas.. lai nu kā, veiksmīgu izveseļošanos radiniekam, un savas attieksmes veiksmīgu mainīšanu, lai nebūtu jāvaino visi citi savās problēmās!

T ToSauliite 18.08.2011

Labdien! Kur gan tu atkal biji pazudusi? Spēlēji spēlītes? Vai tik nebūsi azartspēļu atkarīgā!

S Sauliite 18.08.2011

Azartspēles nav vienīgais spēļu paveids ;)

T ToSauliite 18.08.2011

Interesanti būtu uzzināt, kādi vēl ir spēļu paveidi?

T ToSauliite 18.08.2011

Droši vien tās būs peldes vecākās māsas staros!

L lala 22.08.2011

Tas ir normāli, ka nedod ar kaut kādu papīrīti, tā nav pilnvara, pilnvara ir tikai tā, kuru ir apliecinājis notārs, padomājiet paši, ja šo lietu izņemtu kāds krāpnieks, kas būtu vainīgs, protams lombards!

D Dace 25.08.2011

nu gab

Z Zeltacs 15.12.2011

Sakara ar to ka līgums ir parakstīts ar tavu radinieku, lombardam nav nekadu tiesību preci izsniegt jums. Tad jau katram cilvēkam kas ar kkādu uzskribelētu lapeli atnaktu un pieprasītu mantas, kuras ir ieķīlājusi citi vai jūs, būtu jāatdod. Bet tad atnāktu īstais mantas īpašnieks un mums tas nebūtu un viņam tas orderītis būtunozagts - ko tad? Padomājiet tauta ar galvu pirms rakstat kādas sūdzības...

Z zhirafs 22.11.2012

Man bija tāpat, es biju Rīgā, slimnīcā, uzrakstiju pilnvaru un man pateica, ka pilnvara bija jāraksta tad, kad ieķīlāju to lietu