Loguveikals.lv - Krāpšana

Pasūtīju logus 5. Novembrī, sāku interesēties decembra beigās kad īsti piegādās.. Tā tas vilkās līdz pat šai dienai, sazvanīt Robertu Berķi var ļoti reti, ja sanāk tad laikam netīšām paceļ, ļoti švaki sanāk aizbildināties.
Kopā par 11gb logiem iemaksāju 1760euro, (skaidra nauda bez čekiem) - par atlaidi solījās vēl bezmaksas piegādi veikt.. Kurus kā izrādās ari pat atpakaļ nevaru dabūt
labi, nolēmu darīt savādāk, šad tad, katru otro dienu piebraukāt pie viņiem uz ofisu taču arī tur durvis vienmēr ciet, arī noliktava vienmēr ciet, taču vienreiz pieejot pie ofisa durvīm dzirdēju cilvēku runājam, durvis bija ciet, kā sāku klauvēties, uzreiz klusums un neviens neatbild.. Kam ir vairāk laiks iesaku piebraukāt pie šī kantora... Ganjau kādreiz satiksim īpašnieku Robertu Berķi vai menedžeri kas pieņem naudu-Kristapu Ozoliņu.. Cik šeit skatos šis uzņēmums ir izkrāpis diezgan prāvas summas
cīnāmies pret krāpniekiem visi kopā

Z

M Mr.Thomson 18.03.2021

Zvanot uz PTAC bij pārsteigums, ka neviens lidz šim neesot par to kantori sūdzējies, bet no šodienas viņi ir zem lupas !
1. Sākam ar e- pastu ar iesniegumu par naudas atgriešanu.
2. Ja nereaģē nedēļas laikā, tad iesniegums uz PTAC un tālāk jau uz tiesu !
Šitam murgam vienreiz japieliek punkts !