Logu veikals - Krāpšana

Kopš 19.09.2020 pacietīgi gaidām savus logus, lai pabeigtu remontu. Bet nu jau vienkārši gaidām atpakaļ savu naudu.
Roberts Berķis ja arī atbild uz telefona zvaniem, tad laikam tikai tad kad ir safantazējis kā ātrāk atšūt.
Visi stāsti balstās uz to kā viņam neesot paveicies ar poļu ražotni, kuriem esot pārslodze un vispār Latvijas tirgus poļiem esot tik mazsvarīgs utt.
Vispirms meloja, ka logi esot jau ceļā uz Latviju tikai viņam neesot informācija kurā loģistikas posmā ir viņa krava!
Bet vēlāk atzinās, ka pat nezin vai logi ir izgatavoti! Protams naudu viņš esot aizskaitījis fabrikai un lai kaut ko varētu atdot vispirms jāpārdod kaut kas no nelikvīdiem utt. , utt.
Tā kā cilvēki lūdzu lūdzu neuzķeraties uz šķietami izdevīgajiem loguveikals.lv piedāvājumiem!

Slikts serviss

Loguveikals.lv 02.09.2020 veicu pasùtìjumu iemaksàju 370.02€ pasùtìjuma izpilde līdz 5 nedèļàm.Pasùtījums nav izpildìts.Naudu neatgrieź.Firma klientu ignorè.

D ddv 24.12.2020
bēdīgi

Paldies par sabojātiem ziemassvētkiem 1a.lv!
paliekam bez laicīgi pasūtītām dāvānām..

V vitols 24.12.2020
Slikts serviss

Loguveikals.lv ,4 mēnešu laikā nepiegādāja pasūtītos logus,kā rezultātā biju spiests pa jaunu logus pasūtīt citā firmā.
Neatgriež uz konta samaksāto naudu.
Neiesaku ar viņiem saistīties.

V vitols 11.02.2021

Es arī esmu cietušais,kurš tika apkrāpts šajā firmā.02.09.2020 iemaksāju 370.02.Diemžēl logus vairs negaidu jau Decembrī sapratu,ka nav vērts gaidīt un pasūtīju logus citā firmā,kura arī Decembrī piegādāja.Esmu uzrakstījis sūdzību uz patērētāju tiesību centru.
Tieši šodien man zvanīja no Valsts policijas intresējās vai loguveikals.lv atgriezis naudu,jo vēl kāds rakstījis sūdzību.
Es protams teicu,kad nav.
Iesaku rakstīt uz patērētāju tiesību centru un valsts policiju,jo zvanīt tam Berķim nav jēgas.

F fax 11.02.2021

tas ir taisnība, vai konkurenti anti reklāmu taisa?

V vitols 11.02.2021

Pasūti šajā firmā logu,tad redzēsi ir taisnība vai nav!

F fax 12.02.2021

paldies, labāk nesūtīšu, tagad ar covid visiem grūtāk ar naudu. Esmu ar viņu runājis, likās sakarīgs, tieši pa logiem es konsultējos, veiksmi jums saņemt savus logus!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 12.02.2021

Pamatkapitāls 1 EUR, reģistrēts 30.03.2015 (reģistrēta apmaksa 30.03.2015: 1 EUR)
VID administrētie nodokļu parādi, EUR 3 160.00 uz 07.12.2020

Kad jau sāksiet pārbaudīt savus darījuma partnerus!?
(Mājas lapā nav SIA reģ.datu, tomēr 10min laikā tos ir iespejāms dabūt internetā) :)