www.sudzibas.lv Logi akmens laikmeta

Logi - akmens laikmeta

Pasūtīju pirmos logus. Nekas ipasi neliecināja par nepatikšanām. Ja nu vienīgi nevajadziga bridināšan par drausmigajiem konkurentiem pie kuriem lai nedomaju iet. Pie liguma rasejumu nepielika. Logi ar rūtojumu. Rezultāta sanemu logus nepareizi sarutotus, nevarēju jau arī nekādi pārliecināties vai mani saprata. Ligumam pielikuma ar rasējumiem nebija ka citās logu firmās tāpēc neko pieradīt nav iespējams. Ievācu info par viniem. Izrādījas ka logu rekināšanas programmas vieniem nemaz nav. Zīmē ar roku un tad sūta uz rupnīcu. Logu profils viniem arī ""kreisais""- WITAL. no kura jau 99% Latvijas firmu atteikušas jo ļoti mīksts ( ''skidro desu"") Varbūt varat palīdzēt kur man griesties lai ieliktu pārējos logus? Nu es domāju labu logu firmu.