Lodzija.lv, Eduards, 25973697 - Tikai sola

Gribējām pasūtīt lodžijas iestiklošanu. Cena vispieņemamākā, izpildes termiņi arī. Vienojāmies par uzmērīšanu, atbrauca puisis Eduards, kladē pierakstīja lodžijas iestiklošanai nepieciešamo PVC logu parametrus. Sakām runāt par konkrētām cenām un izpildes termiņiem. Solīja, ka ātrāk arī varētu izgatavot (par papildus samaksu), kas pašiem bija ļoti aktuāli. Saruna beidzās ar to, ka Eduards apsolīja cehā noskaidrot visātrāko logu izgatavošanas termiņu un stundas laikā atzvanīt, lai vienotos par avansa iemaksāšanu un līguma parakstīšanu. Tā kā mājas lapā nebija atrodami nekādi uzņēmuma rekvizīti, palūdzu, lai nosauc man uzņēmuma reģistrācijas Nr.. Solīja to nosaukt tad, kad par termiņiem atzvanīs. Tā arī zvanu no Eduarda nesagaidīju.
Nākamajā dienā zvanīju pati, lai noskaidrotu, kad tad logi būs gatavi un kad avansu var iemaksāt. Neatbildēja. Pēc stundas zvanīju atkal - ignorēšana.
Vēlāk zvanījām no cita numura, kuru pacēla un sāka attaisnoties par neatzvanīšanu un neatbildēšanu. Nepieciešamā informācija arī vēl nebija pieejama. Eduards atkal solīja atzvanīt pēc 15 minūtēm. Pēc 30 minūtēm vēl joprojām bija klususms. Zvanot, atkal tika dots solījums atzvanīt, bet arī šo zvanu tā arī nesagaidījām. Pēc tam atkal neatbildēja uz zvaniem. Nolēmām lodžijas iestiklošanu veikt citā uzņēmumā.

Interesanti, ka mājas lapā nav norādīta ne adrese, ne uzņēmuma nosaukums, ne reģistrācijas Nr. Cītīgāk meklējot internetā atradu arī citas negatīvas atsauksmes par šo darboni. Ja interesē: http://antireklama.lv/ru/ehduard-krjachek/comments/topic-16267/2.html

Ceru, ka citiem ir gājis labāk!

Lai veicas tiem, kas tomēr nolemj izmantot viņa pakalpojumus (līdz tam mēs, diemžēl, netikām)!