LocoForest SIA - Krāpšana

Neuzticieties šim uzņēmumam un tā Darbiniekam Jurim Eklonam. Konkrētais uzņēmums nodarbojas ar mežizstrādi un šķeldas materiāla savākšanu. Konkrētais uzņēmums izzāģē ne tikai krūmus, bet arī visu papīrmalku, un par to nesamaksā. Juris Eklons, kas darbojas šī uzņēmuma vārdā, iegūst Zemes īpašnieka uzticību, izdrādā mežu un pazūd un par materiālu nesamaksā. Gribu brīdināt citus Zemes īpašniekus, lai uzmanās no šī cilvēka un obligāti pieprasa priekšapmaksu par zāģējamo materiālu...

Papildināts RSCH 22.11.2022

[slēpt]@gmail.com
Tālrunis: +371 24111116
Juris Eklons 24800040
Darbības reģions:
Latvija - Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

R

A A.123456789 24.11.2022

MĪĻAIS cilvek mēs zinām kas Tu esi un cel apzināti konkurentiem neslavu!

R RSCH 24.11.2022

Būtu jau labi, ja būtu konkurents… esmu gatavs arī atbildēt par saviem vārdiem.

A Aaa 24.11.2022

Mjaaa! arī te Eklons ir nonācis… facebookā aktīvi reklamējās, kā pērk šķeldu,
par kuru aizmirst samaksāt 😁😁😁

M mahal 24.11.2022

Tipisks Jura Eklona gājiens 😂

J Juris Eklons 29.11.2022

Ņem laukā vai es Tevi ielikšu blakus šai sūdzībai.. Skatos jau vārdu savu nomainījis esi te..
Drusku zb te ņemties ar tevi..
Es saprotu ka ielikt var te easy, prasa 1 min.. Labs portāls - ienāk jebkurš un ieliek par jebkuru sūdzību..!
Tu teici ka vari atbildēt par saviem vārdiem..
Es varu saraksti parādīt, jau no pašas pirmās dienas kad es sāku zāģēt 2022 gada sākumā, kur tu pateici, ka iztīri īpašumu un Tev neko nevajag. Galvenais saved visu kārtībā - Ko es arī izdarīju.. Vedu laukā tikai kad uzsala, pievešanas ceļus taisīju apkārt īpašumam.. Paplašināju iebraukšanas ceļus ar buldozeru ( kas Tev kaimiņos pie mototrases stāv ) tas neprasīja mazus līdzekļus.. Un kad es sāku zāģēt šķelda maksāja 8 eur nevis kā tagad! Ņem laukā - Es tev iedevu tikko naudu, lai tu nomierinies.. es nevienu nēsmu apkrāpis!
Ja kādam ir pretenzijas pret mani, esmu sazvanāms 24111116 jebkurā laikā!

T Tukums_ Durbe 05.02.2023

Sveiks Juri! Ten no Tukuma Tev raksta. Saki, kad cel telefonu, kad es zvanu gan necel, ko tā?
Tā arī neēsmu sagaidījis, kad atbrauksi un savedīsi abus mežus kartībā, Tavi zāģētāji sūdus sataisīja, sašķeldoji ko varēji un pazudi. Vai tik to malku ko nozaga arī pats nepaņēmi pa kluso?
Ieteiktu uzzvanīt un varbūt norēķināties savādāk bildes arī pievienošu kā Tavi darbinieki saucas iztīrīja pamežu, zarus čupās salika un mēģināja malku nozagt vai arī Tu viņiem liki?

K Kīves 05.04.2023

Ābols no ābeles tālu nekrīt!
Cietumā apguvis jaunu arodu, kā iegūt cilvēku uzticību! Netikai apkrāpt cilvēkus!