www.sudzibas.lv Lobes Krogs Lēdmane Nekvalitatīvs ēdiens, nedroša vide bērniem

Lobes Krogs Lēdmane - Nekvalitatīvs ēdiens, nedroša vide bērniem

Labdien, nesen Lobes krogā tik rikotas kārtējās kāzas, un velējos painformēt, ka pirmkārt ēdiens bija auksts, negaršīgs, kā arī nekvalitatīvs. Un vel-Lobes kriogs iz visnedrošākā vieta bērniem-liels, dziļš dīķis, bez jebkādiem nožogojumiem, blakus lielasi ceļš un turpat netālu upe, kas atrodas gravā. Par bērniem nav padomats nemaz, un attieksme ejot tur svētdienās pusdienās ir vienkarši, maigi izsakoties, atbaidoša. Neiesaku šo vietu kāzām!!!!!

L Lobes Krogs 13.05.2014

Labdien!
Viesu nama izvēle vienmēr ir bijusi un būs jaunā pāra izvēle. Arī šīs kāzas nebija izņēmums.
Šajā gadījumā viesu nama vadība nāca pretī jaunajam pārim un atļāva rīkot viesības līdzi ņemot savu pārtiku, jo tika izmantota mazā viesu nama zāle.
Turklāt Jūs ar savu komentāru (pirms tam nenoskaidrojot visus faktus) pilnīgi noteikti esat atņēmusi iespēju tiem, kuri nevar atļauties pilnu Lobes kroga servisu ar ēdiena pagatavošanu, sarunāt un klāt galdus pašiem. Skumji, jo Lobes krogs pēc šī ieraksta publicēšanas vairs nepieļaus iespēju ierasties ar savu pārtiku uz lielajiem svētkiem.
Runājot par vietas bīstamību bērniem – pirms katra pasākuma kroga administrācija informē pasūtītāju, ka teritorijā ir liels un dziļš dīķis un lūdz pievērst uzmanību savai un īpaši bērnu drošībai.
Katram ir tiesības izteikt savas domas un aizliegt to neviens nedrīkst, bet mums ir ļoti sāpīgi, dzirdēt sliktus vārdus par lietām, kurām sekojam līdzi ar lielāko atbildību!

Lobes Kroga administrācija

I Inga_K 13.05.2014

Labdien Kristīne1985,

Tavs komentārs ir pilnīgi tukša skaņa šajā portālā.
Šajās kāzas biju vedējmāte un zini, nevienam viesim nekas nelikās ne par aukstu, karstu vai ka savādāk slikts. Vienīgais, ko nevarējām paredzēt - auksti laika apstākļi. Jaunais pāris bija apmierināts ar visu un izsaka vislielāko pateicību Lobes kroga vadībai un personālam par pretimnākšanu.
Ja tev personīgi ir kāda nepatika pret kādu cilvēku, kas bija pasākumā, ir diezgan muļķīgi censties sabojāt ar nepatiesu ierakstu šajā mājaslapā.
Varbūt, bijis lietderīgāk, ja tevi kas neapmierina vai satrauc, izklāstīt kroga vadībai, nevis apmelot šo vietu. Domāju, ka daudzi pāri, viesi, kroga apmeklētāji man piekritīs - šī vieta ir vienkārši perfekta - ēdiens, personāls, telpas un iespējas.
Kas tev varbūt konkrēti nepatika šajā pasākumā - arī mēs vedēji?
Jaunais pāris, viesu, tu pati sev?
Šajās kāzās viesu ar bērniem nebija daudz, un nav nemaz tik grūti izfiltrēt, kurš raksta šādu nepatīkamu lietu. Un nav jau obligāti jābūt vecākam, var būt topošā māmiņa vai cilvēkam, kas plāno. Ceru, ka sirdsapziņa negrauzīs pārāk traki un nākamreiz, kad viesosies viesu namā, būsi vienkārši aizbraukusi pusdienās, vai iedzert tasīti kafijas, pārdomāsi savu tekstu un turpmāk šādas muļķības nerakstīsi.

Lai tev jauka diena, un atšķirībā no tevis, Nebaidos atklāt savu vārdu un slēpties aiz segvārdiem :)

Lobes Krogam panākumus un daudz klientus vēlot,

Inga Kazakeviča