LMT Tele2

Ludzu uzgaidiet -driz jus savienos ar informativo dienestu! Ludzu vel ugaidet vel 5.minutes un ja velaties runat ar operatoru nospiediet taustinu 2, nospiediet taustinu 3.mes jus savienosim pec 50.minutem, nospiediet taustinu 4.ja jums vajadziga psihiatra konsultacija un esat nervozs gaidot savienojumu ar mums, nospieet taustinu 5, ja velaties lai mes ar jums parrunajam kadu citu dienu. uzgaidiet driz bus savienojums!

S Simona 03.01.2006

es domāju, ka tas LMT varētu padomāt, ka tādi klienti ir vēl 100 un pieņemt darbā vēl operatorus.. nevis likt klientam 10-15 minūtes gaidīt domājot, ka ir vēl kādi 100 cilvēki, kas mēģina sazvanīt infolini.. parasti jau piedāvājumu veido pieprasījums.. starp citu, uz jautājumu (pēc 15 minūšu gaidišānas uz savienojumu) par to cik operatori strādā un vai nav plānots palielināt to skaitu, man pieklājīgi atbildēja, ka uz šādiem jatājumie izziņas nesniedz!!

A andris 31.08.2007

sorry klient, bet vai tu padomaji, ka neesi vienigais, kas zvana shiem uznjemumiem, un bez tevis tur shaja bridi vell 100 zvanas... ja vajag ta pagaidisi... ja nevajag ta nezvani

Aigars31 23.02.2017

ir pieprasījums tātad ir jānodrošina piedāvājums vai arī uzņēmuma akcijas cena krītas.. vai vadever kā viņu tur sauc... vērtējiet paši... un biezie jau arī nejēdz tās lietas manliekas te lv.. un visus pa muļķiem uzskata