LM Juridiskais birojs, - pakalpojumi

Господа не обращайтесь к этому юристу Leons Mežeckis,вы зря выкините свои денюшки -толку от него нет .только его выгода ,а для вас сказки по юредически.

LM Juridiskais birojs,
Reģ. Nr.40008056623,
Lāčplēša ielā 24, kab.201, Rīgā, LV- 1011,
Tālr.: 67270109 un 29106228

E

Tērēts 28.12.2013

Vai tiešām tik traki?

V Viktorija Bronze 02.04.2020

Leons Mezeckis ir loti labs un zinoš Jurists, konsultācijā visu labi un skaidri izsskaidro un tad izcili parstav klienta intereses. Esmu loti apmierināta un iesāku LM Juridisko biroju visiem !

profils 28.12.2013

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!
( viedokļa oriģinālversija - http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )
Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas zināt savas Likumīgās Tiesības -
- Interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" juridisko diskusiju "Forums":
t.sk. "Foruma" tematiskās sadaļas –
- "Darba Tiesības":
- "Dzīvokļa tiesības":
- "Komerctiesības":
- "Saistību tiesības":
- "Bankrota (maksātnespējas) tiesības":
u.c., kopā 26 tematiskās sadaļas.
Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

V VladIat 11.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv

V Viktorija Bronze 02.04.2020

Не правда! Leons Mezeckis опытный юрист и профессионал своего дела, быстро и эфективно решил мой вопрос. Советую всем.

A Anita45 06.07.2020

Skaudība vai meli. Tā varētu noraksturot negatīvo bezpierādījuma informāciju par juristu Leonu Mežecki, jo esmu vairakkārt vērsusies pie viņa konsultāciju sakarā dažādos juridiskajos jautājumos (mantošana, dāvināšana, īpašuma pirkšana u.c.), un vienmēr esmu saņēmusi patiesi profesionālus skaidrojumus, rakstiskus dokumentus

R Ruuta#3 18.08.2020

Esmu precējusies ar ārzemnieku, bet man pieder visa ģimenes nekustamā manta, un,
lai pasargātu īpašumu laulības šķiršanās gadījumā, versos pie jurista Leona Mežecka.
Viņš man sagatavoja izcilu laulības līgumu, ar kuru esmu pilnīgi aizsargāta no zaudējumiem, pat ieguvēja būšu, ja kādreiz man vīrs būs man neuzticīgs.
Loti iesāku Leonu Mežecki līgumu sastādīšanā, jo esmu ļoti apmierināta ar savu līgumu. Nezin, ko tas cilvēks krievu valodā negatīvu sarakstiījis! Iesaku visiem šo juristu.

A Anna66 16.12.2020

Ļoti labs jurists, velta daudz laika jautājuma risināšanai un skaidri izskaidro problēmu un pa punktiem!
Palīdzēja manai vecmāmiņai, un es tāpat vērsos pie viņa! Runā perfekti krievu valodā un viegli izskaidro un tulko arī padomju laika dokumentus uz latviešu valodu!
Vecmāmiņai kā pensionārei konsultācija bija ar atlaidi!