www.sudzibas.lv LLU Veterinārā klīnika Necilvēcīga attieksme

LLU Veterinārā klīnika - Necilvēcīga attieksme

Arī mana nepatīkamā vizīte pie Kristīnes Drevinskas. Sunītim saistībā ar audzējiem (ļaundabīgiem) viss tika uztverts pašsaprotami un tik necilvēcīgi, kamēr es iekšēji salūzu. Vai nu operējam (kas var palīdzēt un var arī Nepalīdzēt) , vai arī neoperējam un arī var būt visādi. Izvēlējāmies neoperēt, jo suns laimīgs, veselīgs, dzīvespriecīgs, nekas neliecināja par problēmu. Protams pēc pārbaudēm (dūrieniem audzējos) daži bumbuļi uz ķermeņa bija ļaundabīgi un daži nē, bet lielākā bēda sākās pēc tam, kad vietās, kur ''viss kārtībā'' bumbulis sāka augt! Paldies par ''profesionālo'' pārbaudi un ''cilvēcīgo'' attieksmi pret saimniekiem, kuriem jāsaprot, ka suns var kuru katru brīdi nomirt!

Z