LLU dārzkopības sabiedrība ''Ziedonis'' - eklektrība

''Ziedonis'' ir slēdzis līgumu ar Latvenergo par Jelgavas dārziņu elektrības maksājumiem. Sabiedrība ''Ziedonis'' ievāc no cilvēkiem naudu par to, ka citi nav samaksājuši elektrības rēķinu un to ''dala uz galviņām''. Neuzskatu, ka man būtu jāuztur kaut kādi liekēži. Piedevām no katras (!!!) dārza mājiņas tiek iekasēti 17 ls par 3 darbiniekiem- jautājums kādā sakarā, jo jau gadiem tiek maksimāli vilktas pēdējās kapeikas no visiem pensionāriem par nemaksātājiem. Viņi, redz, tur neko nevarot darīt. Tad kāda velna pēc vispār viņiem jāmaksā algas? Tikpat labi es arī nemaksāšu par elektrību un viņi tur neko nevarēs padarīt. Tādas dusmas bija, šodien vēl ar viņiem izlamājos, ka manas omas dārza mājas elektrības rēķins ir 14 lati ar santīmiem, taču jāmaksā 48 lati!!!
Ja Jums liek maksāt par citiem, turieties pretim, bļaujiet, sūdzieties, rakstāt petīcijas utt..!