www.sudzibas.lv Llr-Ecotech Toksisko piesārņojumu veidošana

Llr-Ecotech - Toksisko piesārņojumu veidošana

Sūdzība par LLR-ECOTECH, SIA: Lielākais toksisko atkritumu piesārņotājs šajā Rīgas rajonā

Gadu gaitā uzņēmums LLR-ECOTECH, SIA, kas atrodas Ganību dambī 19H, ir kļuvis par galveno toksisko izgarojumu avotu šajā Rīgas rajonā. Šis uzņēmums regulāri piesārņo apkārtni ar toksiskiem izgarojumiem no dažādu atkritumu dedzināšanas un metāla kausēšanas darbiem, izmantojot nulles filtrācijas sistēmas.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Valsts Policija ir izsaukti simtiem reižu pēdējo gadu laikā, taču uzņēmums turpina savas piesārņojošās darbības. Darbinieki tiek speciāli apmācīti, lai melo un sniedz nepatiesas liecības par uzņēmuma darbībām. Kā atzīmēja viens no darbiniekiem, šādas apmācības ir sistemātiskas un labi organizētas.

Turklāt uzņēmuma apsargs ir aprīkots ar daudzām kamerām, kuras tiek izmantotas pierādījumu dzēšanai un izslēgšanai brīdī, kad ierodas VUGD un Valsts Policija. Tas norāda uz apzinātu un mērķtiecīgu rīcību, lai slēptu nelegālās darbības un turpinātu piesārņošanu.

Pašlaik mēs aktīvi strādājam pie juridiskās lietas pret LLR-ECOTECH, SIA. Šim uzņēmumam ir jāaptur savas darbības un jāpārtrauc mūsu vidi un veselību apdraudošā rīcība.

Kā parasti, krievu īpašnieki, kuri slēpjas zem Austrijas pilsonības, turpinot piesārņot mūsu valsti un uzpirkt amatpersonas.

Aicinām visus, kuri ir cietuši no LLR-ECOTECH, SIA darbībām, pievienoties mūsu pūlēm un sniegt atbalstu, lai mēs varētu panākt taisnību un nodrošināt drošāku vidi visiem iedzīvotājiem.

K

A AndrisGanibudambis 15.05.2024

Veic metāla pārstrādi. Piesārņo gaisu.
Mātes uzņēmums:
LL-resources GmbH